Uroczyste otwarcie Mini Fit Parku przy ZPE-W

018 marca w obecności przedstawicieli Gołdapskiej Rady Sportu oraz Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi, jak również zaproszonych gości odbyło się otwarcie Mini Fit Parku przy Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych.

Uroczystość odbyła się w strugach deszczu, co jednak nie przeszkodziło gościom w skorzystaniu z nowo zamontowanych urządzeń. Koszt inwestycji to 10 tysięcy złotych. Fundusze udało się pozyskać dzięki Charytatywnemu Turniejowi Halowej Piłki Nożnej „Bądźmy Razem” oraz wsparciu Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi.

Jak powiedziała dyrektor ZPE-W w Gołdapi, Anna Kuskowska: Siłownia zewnętrzna to doskonała forma ruchu na świeżym powietrzu oraz alternatywa dla starszych wychowanków Zespołu, którzy z racji dysfunkcji ruchowych nie mogli uczestniczyć w grach zespołowych na boisku szkolnym.

W imieniu własnym, pracowników, rodziców i wychowanków Zespołu wyraziła również swoje podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do utworzenia Mini Fit Parku.

04 05 06 07 08


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Uroczyste otwarcie Mini Fit Parku przy ZPE-W

  1. Nana

    Bez księdza?! Co się dzieje w tym mieście? Uruchomienie komendy, pokropek karuzelę święcił…widać biznes bardziej wymaga opatrzności niż społeczeństwo 😉

  2. werty

    a szefowa to nie katachetka z wykształcenia?

  3. czytelnik

    Pokażcie mi palcem gdzie ten FIT PARK bo nie mogę dostrzec…