Gołdapska „Rominta” udanie zainaugurowała wiosenną rundę pokonując drużynę z Działdowa 1:0. Zwycięską bramkę w 75 minucie strzelił Dawid Paszkowski.
Powiązane artykuły
-
Powitanie wakacji 2026
Zapraszamy do Parku Miejskiego w Gołdapi na pełne atrakcji święto rozpoczynające wakacje! W programie m.in.: animacje... -
Czerwcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
W czerwcowe popołudnie odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece Publicznej w Gołdapi. Tym... -
Gołdapska „Piątka” pożegnała 41 absolwentów
Z początkiem września ubiegłego roku gołdapska „Piątka” liczyła 427 uczniów. Co też pokazuje, że szkoła rozwija...
