„Rominta Gołdap” – „Concordia Elbląg”

plakatJuż w sobotę o godz. 15:30, MKS rozegra drugie spotkanie o punkty w 2016 roku. W pierwszym wyjazdowym spotkaniu nasz zespół pokonał „Start” Działdowo 0-1 . Kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny będzie MKS „Concordia” Elbląg. Nasi przeciwnicy zajmują 10 pozycję w tabeli z dorobkiem 28pkt. zaś „Rominta” 11 pozycję z dorobkiem 24pkt. zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie na które już dziś serdecznie zapraszają działacze oraz zawodnicy naszego Klubu. Szczegóły na plakacie.

plakat

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “„Rominta Gołdap” – „Concordia Elbląg”

 1. Dramat

  Stanowczo sprzeciwiam się nazywaniu tej zbieraniny z całej Polski i spoza niej Romintą! Jako zawodnik który wiele lat oddał MKS uważam, że odkąd zajęli się nim panowie Galiński i Słowikowski ten klub przestał być klubem sportowym a wyłącznie prywatną zabawką w ich rękach. Ilu wychowanków gra w drużynie seniorów? Ile pieniędzy publicznych idzie na kopaczy i „trenerów”, których interesuje tylko przelew? Zaczęło się od Kwaśniaka, potem pojawili się poza wspomnianymi Wojtyna i inni. Dość udawania że wszystko jest ok. Lepiej już było

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Mol

  Do dramat. Przyjdz na zebrane sprawozdawczo – wyborcze ktore planowane jest w najblizszym czasie i wszystkiego sie dowiesz. Zeby pisac takie bzdury jak ty to to trzeba posiadac choc minimum wiedzy o temacie o ktorym chce sie pisac. Publicznie pomawiasz ludzi i chcac nie chcac mozesz sie w niedlugim czasie znalezc na sali sadowej. Pamietaj internet nie jest anonomowy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...