Zderzenia i dachowanie. Uwaga! Jest ślisko!

dachowanie StadnicaPolicjanci pracowali na miejscu dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło dzisiejszego ranka na drodze wojewódzkiej nr 650. W Stadnicy kierowca vw Polo zjechał z drogi i dachował. Na trasie Grabowo-Główka doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.   

Wczesnym rankiem termometry pokazywały dodatnie temperatury, jednak warunki na drogach były zimowe. Wilgoć spowodowała, że drogi były śliskie. Nie wszyscy kierowcy to przewidzieli.

Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 5:30 w Stadnicy. Kierujący vw Polo na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków,wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i  dachował w rowie.

Godzinę później na trasie Grabowo – Główka kierowca opla Meriva również w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych, zjechał na przeciwległy pas ruchu, zmuszając dwa jadące samochody do gwałtownego hamowania. W wyniku tego manewru audi i opel Astra zderzyły się.

W obu zdarzeniach nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi. W wyniku uszkodzeń funkcjonariusze zatrzymali 3 dowody rejestracyjne, natomiast sprawcy kolizji zostali ukarani mandatami. (Red. KPP Gołdap)

dachowanie Stadnica 1


Aktualności

Powiązane artykuły