Nie pasów nie miał zapiętych…

alcoblow 3 imagesPolicjanci z gołdapskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę, który nie zapiął pasów bezpieczeństwa. W jej trakcie okazało się, że mężczyzna jest pijany. Teraz odpowie przed sądem. Pamiętajmy, że jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do swojej trzeźwości, zanim usiądziemy za kierownicą, można ją sprawdzić w najbliższej jednostce policji.

Mimo wielokrotnych apeli policjantów wciąż zatrzymywani są kierowcy, którzy lekceważą podstawową zasadę „piłeś – nie jedź!”. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, czy możemy wsiąść za kierownicę, zapraszamy do Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi, gdzie w każdy dzień tygodnia, bez względu na godzinę, można sprawdzić swój stan trzeźwości.

Wczoraj (10 lutego) na jednej z ulic Gołdapi policjanci zauważyli kierującego fiata Seicento, który kierował autem bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Mundurowi zatrzymali go więc do kontroli drogowej. Okazało się wówczas, że nie dość, że jechał bez pasów, to jeszcze był pijany.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u 60-letniego mieszkańca miasta prawie 1,5 promila alkoholu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. (Red. KPP Goldap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły