Groził wyzywał i poniżał, trafił do aresztu

kodeks_kajdanki_male25-letni mieszkaniec  gminy Gołdap trafił do aresztu. Powodem tego było znęcanie się mężczyzny nad swoją rodziną. Sąd na wniosek policji i prokuratury zdecydował o tymczasowym areszcie dla sprawcy. Za znęcanie się nad rodziną może mu grozić kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Gołdapscy policjanci w miniony weekend zatrzymali  młodego mężczyznę, po tym jak używając siły fizycznej szarpał się z rodzicami.  Problem stosowania przemocy wobec najbliższych przez Rafała D., powtarza się, gdy 25-latek jest pod wpływem alkoholu. Wówczas wszczyna awantury, w trakcie których  wyzywa, poniża swoją  rodzinę, szarpie, popycha i grozi  pozbawieniem życia.

Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwo. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego sąd na wniosek prokuratora i policjantów zastosował wobec 25-latka tymczasowy areszt. Mężczyzna spędzi za kratkami najbliższe 3 miesiące.

Za popełnione przestępstwo w warunkach recydywy grozi mu teraz kara nawet do 7,5 lat pozbawienia wolności. (Red KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły