Zbliża się CHARYTATYWNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

turniej_4Już 24 stycznia odbędzie się kolejny CHARYTATYWNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ na rzecz ZPE-W w Gołdapi. Do wylicytowania wiele atrakcyjnych gadżetów klubów sportowych, m.in. oryginalny proporzec FC BARCELONA!!!

turniej_6

turniej_5

turniej_3

Kolejny fantastyczny prezent do zlicytowania podczas Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej na rzecz ZPEW w Gołdapi. Tym razem plakat z podpisami reprezentacji Polski w piłce nożnej eliminacje Euro 2016 oraz sztabu szkoleniowego!!!

turniej_2

Następny niezwykły prezent do zlicytowania podczas Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej na rzecz ZPEW w Gołdapi. Tym razem piłka z autografem Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka!!!

turniej_4

Kolejny wyjątkowy prezent na licytację podczas Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej na rzecz ZPEW w Gołdapi. Rękawice wybitnego gołdapianina DAMIANA SZAFRANA z walki o tytuł Zawodowego Mistrza Europy w kick – boxingu. Zwycięska walka Damiana została stoczona w Gołdapi w październiku 2015r. ze Słowakiem Tomasem Neupauerem. Dziękujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów!!!

turniej_1

„FIVB Volleyball Men’s World Championship Poland 2014”,

„ZŁOTA PIŁKA” z autografami polskich siatkarzy, zwycięzców Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 do zlicytowania podczas Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej na rzecz ZPEW w Gołdapi!!!

turniej_7

Powiązane artykuły