Za powiatu: VI posiedzenie Komitetu Monitorującego

Hisilicon Balong
Posiedzenie KMRPOWW-M

W dniach 21-22 stycznia 2016 r. w Olsztynie odbyło się szóste posiedzenie Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. W posiedzeniu uczestniczył starosta gołdapski Andrzej Ciołek zastępca członka Komitetu Monitorującego.

W ramach posiedzenia omówiono i poddano pod głosowanie uchwały w sprawie przyjęcia kryteriów wyboru projektów w ramach następujących osi priorytetowych RPO WiM 2014-2020: Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur, Efektywność energetyczna, Kultura i dziedzictwo, Środowisko przyrodnicze i racjonalne wykorzystanie zasobów, Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych, Infrastruktura transportowa. Wszystkie uchwały zostały podjęte. Posiedzenia obserwowali przedstawiciele komisji europejskiej włączając się do toczących się dyskusji.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Za powiatu: VI posiedzenie Komitetu Monitorującego

 1. do roboty

  Zastępca członka to taki zastępczy czonek? 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. do roboty

  Soorrrrry członek:)

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Landrat

  „starosta gołdapski Andrzej Ciołek”

  https://www.facebook.com/kww.naszagoldap/photos/pcb.1683214355299315/1683214215299329/?type=3&theater

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Anonim

  „Andrzej Ciołek zastępca członka Komitetu”

  Brzmi to tak jak za czasów matki nieboszczki partii (jak mówią niektórzy byli członkowie PZPR) gdzie biuro polityczne składało się z członków oraz kilku zastępców członka wzorowane na podobnym organie KC KPZR. Wmawiają nam, że mamy kapitalizm a to jest KOMUNA (chociaż z drugiej strony to u nas nie było prawdziwego komunizmu, a nasi komuniści byli jak rzodkiewka z zewnątrz czerwoni, a biali w środku) BIS i działania mamy podobne jak za dawnych czasów.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...