Nietrzeźwa spowodowała kolizję, uszkodzenia próbowała ukryć… pod kocem

alcoblow 3 imagesGołdapscy policjanci zatrzymali kobietę, która kierując swoim pojazdem najprawdopodobniej uszkodziła co najmniej dwa inne auta. Nietrzeźwa 35-latka uszkodzenia swojego samochodu próbowała ukryć pod kocem. Nieodpowiedzialnością wykazał się także 18-latek, który bez uprawnień wsiadł za kółko opla mając blisko dwa promile alkoholu w organizmie.

W nocy z soboty na niedzielę (17.01.2016) kilka minut przed godz. 2:00 dyżurny gołdapskiej policji otrzymał zgłoszenie o kolizji, do której doszło przy ul. Partyzantów. Ze zgłoszenia wynikało, że kierujący audi, uszkodził zaparkowany samochód, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Jego tor jazdy wskazywał na to, że może być nietrzeźwy.

Do zatrzymania sprawcy interwencji doszło na ul. Lwowskiej. Policjanci na parkingu zauważyli uszkodzony wskazany pojazd i pijaną 35-latkę. Urszula S. próbowała ukryć uszkodzenia swojego pojazdu i przykryła je kocem,  mając nadzieję, że nikt ich nie zobaczy.
Badanie stanu trzeźwości wykazało w jej organizmie 2 promile alkoholu. Kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje będzie miała okazję wytłumaczyć się ze swojego postępowania.

Niestety to nie jedyny pijany kierowca zatrzymany tej nocy przez gołdapskich funkcjonariuszy. Kilka minut po godz. 1:00 na ul. Paderewskiego zatrzymany do kontroli został 19-latek kierujący oplem. I w tym przypadku młody mężczyzna był nietrzeźwy – miał blisko 2 promile.
Daniel Z. nie dość, że wsiadł za kierownicę opla pijany, to nie posiadał do tego uprawnień.
On także wkrótce odpowie przed sądem. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły