Emeryci świętowali Dzień Babci i Dziadka

dz_babci_16Liczne grono członów ZERiI zgromadziło się w swojej siedzibie, by uczcić „Dzień Babci i Dziadka”. Szefostwo związku przygotowało całą oprawę spotkania. Każda babcia i dziadek otrzymali drobny upominek. Do kawy i herbaty na osłodę wjechał ogromny tort.

Na spotkanie ze specjalnymi życzeniami dla babć i dziadków przybył prezes Józef Wawrzyn z małżonką. Na tę okoliczność zespół „WRZOS” zaśpiewał kilka piosenek. Niczym wielki chór wtórowała mu cała sala.
By było ciekawiej i milej, wybrano dziadków wieczoru, których udekorowano czapeczkami – babcię Danusię i dziadka Stefana z Suwałk, od dwóch lat członków tutejszego związku.
Ujawniły się również zdolności poetyckie: pani Krysia z humorem zarecytowała wiersze zadedykowane babciom i dziadkom.
Związkowy didżej pan Czesław nadawał skoczne rytmy w ramach rehabilitacji na parkiecie. Były wygibasy i wywijasy. Dziadkowie żartowali, ze po tym nie będą już się naprzykrzać lekarzom.
Zrelaksowani, podbudowani duchowo wszyscy rozeszli się do domów, oczekując następnego spotkania, które odbędzie się już 6 lutego i na które zapraszają – przewodnicząca Helena Łukaszewicz oraz księgowa Maria  Piątkowska. Spotkanie odbędzie się jednocześnie z okazji „Walentynek”, ponieważ tegoroczny karnawał  kończy się przed tym dniem.
Zapraszajmy emerytów i rencistów do zapisywania się do związku. (Red. C.B-B.)

dz_babci_1 dz_babci_2 dz_babci_3 dz_babci_4 dz_babci_5 dz_babci_6 dz_babci_7 dz_babci_8 dz_babci_9 dz_babci_10 dz_babci_11 dz_babci_12 dz_babci_13 dz_babci_14 dz_babci_15 dz_babci_17 dz_babci_18 dz_babci_19 dz_babci_20 dz_babci_21 dz_babci_22 dz_babci_23 dz_babci_24


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Emeryci świętowali Dzień Babci i Dziadka

  1. Imprezka

    Dzień Babci i Dziadka? ale… gdzie są wnuki?

  2. Wacek

    Czy prezes Spółdzielni Mieszkaniowej występował w roli dziadka czy wnuka.