Trening specjalny w „Husarii” Gołdap

husaria_11Choć na treningowych deskach gołdapskiej „Husarii” króluje przeważnie boks i kick-boxing, to przerywnikiem od tego wszystkiego i doskonałą okazją do rozszerzenia wachlarza umiejętności było ostatnie seminarium, które specjalnie dla nas poprowadził 18 grudnia. utytułowany i utalentowany trener sztuk walki – Adrian Mikulewicz. 

Adrian Mikulewicz – sztuki walki trenuje od 1992 roku. Początkowo było to karate pod okiem trenera Piotra Pietnoczka, a następnie kempo tai jutsu i Kem Vo Combat u Andrzeja Gordziewicza, a w póżniejszym czasie u Shihana Ryszarda Jóźwiaka. Posiada tytuł instruktora rekreacji ruchowej ze specjalizacją samoobrona i instruktor sportu.

W 2006 r. założył własną szkołę kempo tai jutsu w Pozezdrzu. W związku z dużym zainteresowaniem sztukami walki, działalność klubu rozwinęła się o następne szkoły w Giżycku, Kruklankach i Węgorzewie.

Wychował 3 czarne pasy i kilku instruktorów. Jego zawodnicy walczyli na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata w różnych sztukach i stylach walki. Zawodowo pracuje w Giżyckim Areszcie Śledczym, reprezentując go na mistrzostwach z technik interwencyjnych i samoobrony.

W 2015 r. zdał egzamin na stopień 4 Dan wkempo tai jutsu i 5 Dan w Kem Vo Combat. W listopadzie 2015 r. wywalczył złoty medal na Mistrzostwach Świata w sport jujitsu w wadze ciężkiej [35+] oraz tytuł Wicemistrza Świata w realistycznej samoobronie.

Więcej materiałów z seminarium na stronie klubu: www.facebook.com/husariagoldap

husaria_1 husaria_2 husaria_3 husaria_4 husaria_5 husaria_6 husaria_7 husaria_8 husaria_9 husaria_10

Powiązane artykuły