Spotkali się młodzi pasjonaci szycia

wernisaż_2Uroczystym wernisażem wystawy prac uczestników zajęć rękodzielniczych zakończyła się realizacja projektu „Od szmateczki do laleczki – szycie łączy pokolenia”. W piątek 11 grudnia w Bibliotece Publicznej w Gołdapi spotkali się młodzi pasjonaci szycia, ich bliscy oraz inni sympatycy „Szpulek z babcinego kufra”.

Nie zabrakło serdeczności dla wolontariuszek wspierających instruktorki w ich projektowej pracy oraz partnerów projektu – Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap oraz Biblioteki Publicznej w Gołdapi. Wszystkim uczestnikom zajęć gratulowano postępów w nauce szycia i życzono dalszego rozwoju ich pasji. Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny, którego ideą było przybliżenie dzieciom obyczajów i zabaw z przeszłości.
Wystawę można podziwiać w Sali nr 3 Biblioteki Publicznej w Gołdapi.
Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Gołdap i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

wernisaż_1 wernisaż_3 wernisaż_4 wernisaż_5 wernisaż_6 wernisaż_7


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Spotkali się młodzi pasjonaci szycia

  1. rewelacja

    Podziwiam.Pozdrawiam.