Karaoke z okazji Mikołajek

lo_12Z okazji Mikołajek, 7 grudnia wolontariusze ze Szkolnego Towarzystwa Wolontariatu działającego w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Gołdapi zorganizowali szkolny konkurs karaoke. Wzięli w nim udział uczniowie wszystkich klas, śpiewając grupowo, wcześniej przygotowane utwory.

Pomimo niewielkiej ilości czasu na przygotowanie, pomimo niekompletnych klas wszyscy wypadli świetnie. Ciekawa interpretacja i przebranie niejednokrotnie zachwyciły komisję konkursową.

Komisja w składzie: Grażyna Górko, Kornelia Oczkowska i Mariola Kisielewska, oceniała występy poszczególnych klas jednak najbardziej do gustu przypadło wykonanie uczniów klasy IIIA. Zwycięska klasa oprócz nagrody w postaci dyplomu i statuetki, ufundowanej przez UKS Jantar, otrzymała słodki upominek od wolontariatu.

Tego dnia również, wolontariusze przygotowali „słodki’ kiermasz. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na cele charytatywne.

Wszystkich uczniów i pracowników szkoły odwiedził także w tym dniu Mikołaj, który zakładając, że wszyscy w tym roku byli grzeczni, rozdawał cukierki.

Grażyna Górko

lo_1 lo_2 lo_3 lo_4 lo_5 lo_6 lo_7 lo_8 lo_9 lo_10 lo_11 lo_13 lo_14 lo_15 lo_16 lo_17 lo_18 lo_19


Aktualności

Powiązane artykuły