W wieku 80 lat została modelką

online_2W czwartkowe przedpołudnie seniorzy z gołdapskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku spotkali się w czytelni dla dzieci, aby wspólnie obejrzeć transmisję online z panią Heleną Norowicz (aktorką teatralną i filmową, która w wieku 80 lat została modelką) oraz z panem Tomaszem Kozłowskim (psychologiem, szkoleniowcem, ratownikiem GOPR).

Spotkanie odbyło się pod hasłem: Radości codzienności i miało pokazać, że wiek nie stanowi o sile i aktywności człowieka, a odpowiednie nastawienie do siebie i ludzi może przynieść radość i zadowolenie w życiu codziennym. Podczas transmisji można było zadawać pytania, które zostały przesłane na czacie i później prowadzący wybrał kilka spośród wszystkich nadesłanych, na które goście spotkania odpowiedzieli. Warto podkreślić, że jednym z wybranych pytań okazało się pytanie od naszej seniorki! Na koniec rozdano do wypełnienia ankietę podsumowującą. Uczestnikom spodobała się forma spotkania i wyrazili oni chęć na kolejne tego typu akcje.

Celem projektu akcja: e-motywacja jest aktywizacja i wspieranie osób starszych w rozwoju osobistym i społecznym. Uczestnicy akcji: e-motywacji zostają zaproszeni do udziału w przygodzie z odkrywaniem… siebie! Spotkania dodadzą odwagi i uzupełnią zapasy energii przydatne do życia aktywnego i spełnionego. Akcja realizowana przez Fundację Orange w ramach programu Orange dla bibliotek.

Kolejna transmisja już za dwa tygodnie (19 listopada) w czytelni dla dzieci o 11:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

online_1 online_3 online_4


Aktualności

Powiązane artykuły