W związku z zaplanowanymi na dzień 11 listopada 2015 r. uroczystościami z okazji Święta Niepodległości Urząd Miejski informuje, iż zachodnia część parkingu od godzin wieczornych w dniu 10 listopada do godziny 20.00 w dniu 11 listopada będzie wyłączona z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.
Powiązane artykuły
-
EkoDrużyna Gołdap w akcji. Zwrotomocni i kaucja, która zmienia nawyki
Za nami kolejny intensywny czas działań ekologicznych, realizowanych wspólnie przez EkoDrużynę Gołdap i całą lokalną społeczność.... -
Straż Graniczna oczami zuchów i harcerzy
Zuchy i harcerze z okazji 35-lecia Straży Granicznej wykonali przepiękne prace plastyczne o codziennej służbie funkcjonariuszy... -
W sobotę powitamy wakacje
W sobotę, przed wieczornym spotkaniem z jazzem w Parku Miejskim, będzie wiele się działo między 12:00...
