Uczniowie ZSZ na pokazie Chefs Only 2015

zsz_24W poniedziałek 26 października uczniowie klas gastronomicznych ZSZ wraz z nauczycielką Małgorzatą Tałejszys, uczestniczyli w pokazie wspólnego gotowania 60 znanych Szefów Kuchni i Cukierni, które odbyło się w Hotelu „Mikołajki” na Ptasiej Wyspie.

Impreza odbyła się w ramach Chefs Only 2015, jako résumé Światowego Dnia Szefa Kuchni. Organizatorami wydarzenia byli: Stowarzyszenie Kucharzy Polskich oraz Hotel „Mikołajki”.

Czas spędzony z Szefami Kuchni był idealną okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń. Młodzież szkolna miała możliwość porozmawiania ze wspaniałymi kucharzami (m.in. Tomaszem Jakubiakiem, Bartłomiejem Witkowskim, Giancarlo Russo, Pawłem Małeckim, Krzysztofem Szulborskim, Arletą Żymel, Michałem Bałazym, Tomaszem Dekerem, Patrykiem Dziamskim, Ewą Maliką Szyc-Jachnowicz itd.) oraz zobaczenia i degustacji dań, które do tej pory mogli oglądać jedynie na fotografiach i w telewizji. Uczniowie przekonali się również, że gotowanie to ciężka praca, ale także wspaniała zabawa.

Nasi szkolni pasjonaci gastronomii wzięli udział w konkursie i wygrali atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów tego wydarzenia.

zsz_1 zsz_2 zsz_3 zsz_4 zsz_5 zsz_6 zsz_7 zsz_8 zsz_9 zsz_10 zsz_11 zsz_12 zsz_13 zsz_14 zsz_15 zsz_16 zsz_17 zsz_18 zsz_19 zsz_20 zsz_21 zsz_22 zsz_23 zsz_25 zsz_26


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Uczniowie ZSZ na pokazie Chefs Only 2015

  1. Brawo dla pracowników i dla uczniów za super inicjatywy! O to chodzi!