Zwycięzca nie krył wzruszenia

gala_10Nie krył wzruszenia gołdapianin Damian Szafran po wygranej walce ze Słowakiem Tomasem Neupaerem, zdobywając tym samym pas zawodowego Mistrza Europy UFR w kick-boxingu (full-kontact) w kategorii wagowej do 81 kg.

Na początku ta walka była dosyć wyrównana, potem przewagę zaczął zdobywać gołdapianin, który sam przyznał, że popełnił kilka błędów.

Druga już gołdapska gala sportów walki przyciągnęła na halę OSiR kilkaset osób. Walki odbywały się w różnych stylach, także w MMA. Turniej rozpoczęli najmłodsi i tu od dobrej strony pokazali się zawodnicy gołdapskiej „Husarii”.

Obył się również pojedynek kobiet. Zdecydowanie zaskoczył wszystkich Jacek Jasion, który powróciwszy po dziewiętnastoletniej przerwie do uprawiania sportów walki w drugiej rundzie znokautował Ukraińca Igora Gawryluka, zdobywając mistrzostwo Europy. W dużej mierze o jego wygranej zadecydowała dobra technika i spokój. – Trzeba ćpać sport zamiast narkotyków – powiedział zwycięzca tego pojedynku.

Sobotnia impreza okazała się nie tylko dobrą promocją Gołdapi, ale jednocześnie pokazuje, że sporty walki w naszym mieście cieszą się od lat dużą popularnością i stoją na wysokim poziomie.

Powiązane artykuły

10 komentarzy do “Zwycięzca nie krył wzruszenia

 1. ja

  „łączy nas sport i narkotyki ” haha dobre to było

 2. goldapiak

  Gratulacje dla Pana Damiana I całej rodzinie. Jestem dumny że mamy tak zdolną młodzież.
  I proszę podczas grania hymnu MY POLACY stoimy w postawie zasadniczej, A ręka na sercu to takie śmiesznie amerykańskie.
  Szacunek dla Wygranych i Pokonanych.

 3. google

  federacja „ogórków” stworzona na potrzeby „gali” w Gołdapi….
  …ludzie!!! czemu zadowala Was taka bylejakość?

  1. Google1

   Proszę najpierw się dowiedzieć w którym roku powstała federacja a potem wypisywać takie głupoty z zazdrości, siedząc przed komputerem z paczką chipsów popijając coca colą.

 4. gold

  do google od czegoś trzeba zacząć.
  Ciebie też natura stworzyła i co ?? Mnie też nie zadawala twoja bylejakość. Jakiś taki „korniszon”, no ale cóż może po tobie zostanie coś lepszego.

 5. obserwator

  Wydaje mi się, czy dla Pani hostessy było widać majtki? Czy to jedna z atrakcji wieczoru?

 6. Anonim

  No no i są Ludzie zazdrosni… niektórzy tylko umieją usiądź i komentować zazdrosni że ktoś coś potrafi a nie usiądzie się nazre nacpa i się nachla żal tego komentarza o federacji pff.. Bez mózg

 7. Beata

  Dobrze że je miała,ładna dziewczyna,.miała co pokazać to pokazała, a zazdrośni i zawistni co to wszystko be a nic do siebie byli są i będą.Damian tak trzymać

 8. Anonim

  No to ciekawo co byś powiedział jak na innych galach chodzą w bikini? Pewnie byś zamknął oczy i nie patrzył parodia w tych komentarzach nigdy dla osób z Gołdapi się nie dogodZi

 9. Anonim

  A tak wogle Damian pokazał klasę jak się walczy jest mistrzem Europy zamiast się cieszyć że jest u nas taki człowiek to komentują bez potrzeby… Niektórzy nawet nie wiedzą ile w to trzeba włożyć Pieniędzy a Damian ile musiał się namecZyc w przygotowaniach i co myślicie że miło komuś czytać takie wasze komentarze co wam całe życie nic nie pasuje lepiej zostawcie to sobie a nie wypisujecie jak ludzie z zazdrością