DO BIEGU GOTOWI – już niedługo start!

11

Stowarzyszenie „Partnerstwo Sztuk” w Gołdapi zaprasza całe rodziny, dzieci, młodzież, osoby starsze, przedstawicieli organizacji, instytucji  – dosłownie wszystkich do udziału w Sztafecie 11.11.11.11.15. Osoby chętne prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszenia i wysłanie na adres: wolontariat.sps@op.pl.  

Nie jest wymagany żaden strój. Tempo ruchu każdy ustala sobie sam. Można przebiec albo też się przespacerować. Do pokonania krótki odcinek (strona północna placu Zwycięstwa).

Sztafeta, to wyjątkowy typ wydarzenia kulturalnego promujący nowoczesną formę patriotyzmu i wolontariat angażujący i integrujący całą społeczność lokalną, ukazujący alternatywny sposobu spędzenia wolnego czasu.

To już piata edycja, mały jubileusz, nie może Ciebie zabraknąć.

Czekamy na wasze zgłoszenia do 7 litopada.Jeśli nie wyślesz formularza – przyjdź 11 listopada na plac Zwycięstwa, w godzinach 10.30-11.00 będą prowadzone zapisy.

PATRONAT HONOROWY:

WOJEWODA WARMIŃSKO-MAZURSKI I BURMISTRZ GOŁDAPI
Akcja społeczna dofinansowana w ramach projektów:

„Sztafeta 11.11.11.11.15”, „Pomaganie dobry wybór”

zgłoszenie do sztafety

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “DO BIEGU GOTOWI – już niedługo start!

 1. Anonim

  Czy można dostać jakiś iny adres do zapisów bo mój komputer nie obsługuje tej strony.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Zgłoszenie należy pobrać wypełnić i wysłać na e-mail wolontariat.sps@op.pl Jeśli jest problem to proszę spróbować na e-mail partnerstwo_sztuk@op.pl

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Strażak

  Czy w wydarzeniu jak zawsze zabraknie osób z Grabowa? Dajcie spokój, nie bierzcie pod uwagę że pani Łasica szefowa Stowarzyszenia „Partnerstwo Sztuk” tak słabo prowadzi świetlicę. To raczej nie ma nic wspólnego. Może się poprawi i w końcu zajmie się jedną rzeczą ale za to dobrze.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...