Ze Starostwa: Powiat postawił na ekologię i otrzymał grant

Jestem eko
Jestem eko

Starostwo Powiatowe w Gołdapi otrzymało dofinansowanie na realizację projektu „ Jestem EKO – inwestuję w przyrodę” w ramach konkursu grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam”. Starostwo zdobyło grant o wartości 4 tysięcy złotych. Konkurs organizowany jest przez Fundację Banku Zachodniego WBK.

16 września 2015 r. w Warszawie odbyła się uroczysta gala podsumowująca II edycję konkursu grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam”, w której uczestniczyli laureaci konkursu. Powiat gołdapski reprezentował starosta Andrzej Ciołek. Gale prowadzili Agnieszka Cegielska i Kuba Wesołowski, gościem wieczoru był zespół Sound’N’Grace.
Konkurs „Tu mieszkam, tu zmieniam” polegał na wyborze najciekawszych inicjatyw społecznych i przyznaniu najlepszym z nich wsparcia finansowego w postaci grantu na realizację podjętych działań.
Złożono 2224 wniosków z całej Polski, a nagrodzono najlepszych 300 projektów. Zaplanowane działanie odbędzie się w przyszłym roku w kwietniu podczas „Eko – pikniku”. W ramach projektu przewidziano przeprowadzenie zbiórki elektrośmieci „Jestem EKO–oddaję elektrośmieci” i zabawy edukacyjnej: „Ekologiczna zgaduj-zgadula”. (Red. Starostwo Powiatowe w Gołdapi)

Jestem EKO
Jestem EKO
Jestem EKO
Jestem EKO
Jestem EKO
Jestem EKO
Jestem EKO
Jestem EKO

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Ze Starostwa: Powiat postawił na ekologię i otrzymał grant

  1. prokurator

    Pytam po raz kolejny czy przygotowanie i projekt termomodernizacji szpitala, która nie została zrealizowana ,którą wdrażali urzędnicy powiatowi pod nadzorem starosty pochłonął ponad 200 tys. zł z naszych podatków?