Zasłużeni dla Powiatu

IMG_4743Z okazji 40-lecia Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi starosta gołdapski Andrzej Ciołek uhonorował medalami „Za zasługi dla Powiatu Gołdapskiego” osoby związane z gołdapskim sportem, których działania mają pozytywny wpływ na kształtowanie i rozwój powiatu gołdapskiego.

Uroczyste wręczenie medali odbyło się w lipcu br. podczas obchodów 40-lecia istnienia Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu 24 września 2015 r. starosta gołdapski Andrzej Ciołek wręczył medale osobom, które nie mogły być obecne na lipcowych uroczystościach, tj.:

Hannie Biedrzyckiej,

Markowi Kuskowskiemu,

Zdzisławowi Kurkowskiemu,

Grzegorzowi Orłowskiemu.

IMG_4738 IMG_4740 IMG_4742 IMG_4747 IMG_4749

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Zasłużeni dla Powiatu

 1. osirak

  fotografia nr 6; dwaj przyjaciele z AAAAAAAA, pozycje na boisku – kryją się wzajemnie

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. xyz

  wiesz co osirak, trzeba być wielkim gnojem, żeby mieć tylko tyle do powiedzenia.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Marian J

  Ubawiłem się do łez jak zobaczyłem pracownice starostwa w jednakowych „uniformach” i dodatkowo te piękne krawaty z logo powiatu 🙂 Widać, ze Starosta dba o wygląd Pań z urzędu, ciekawe czy też pozostała garderoba jest też obowiązkowo taka sama.
  A tak na marginesie to chore.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. osirak

  myślę że wiem co mówię, myślę również że ty ,, xyz” niewiadoma, możesz być jednym z panów na zdjęciu nr 6, bo takie inicjatywy znamy, inicjatywy gdzie za niegospodarność daje się medale. opcja; NIEGOSPODARNI RAZEM ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...