Zasłużeni dla Powiatu

IMG_4743Z okazji 40-lecia Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi starosta gołdapski Andrzej Ciołek uhonorował medalami „Za zasługi dla Powiatu Gołdapskiego” osoby związane z gołdapskim sportem, których działania mają pozytywny wpływ na kształtowanie i rozwój powiatu gołdapskiego.

Uroczyste wręczenie medali odbyło się w lipcu br. podczas obchodów 40-lecia istnienia Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu 24 września 2015 r. starosta gołdapski Andrzej Ciołek wręczył medale osobom, które nie mogły być obecne na lipcowych uroczystościach, tj.:

Hannie Biedrzyckiej,

Markowi Kuskowskiemu,

Zdzisławowi Kurkowskiemu,

Grzegorzowi Orłowskiemu.

IMG_4738 IMG_4740 IMG_4742 IMG_4747 IMG_4749

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Zasłużeni dla Powiatu

 1. osirak

  fotografia nr 6; dwaj przyjaciele z AAAAAAAA, pozycje na boisku – kryją się wzajemnie

 2. xyz

  wiesz co osirak, trzeba być wielkim gnojem, żeby mieć tylko tyle do powiedzenia.

 3. Marian J

  Ubawiłem się do łez jak zobaczyłem pracownice starostwa w jednakowych „uniformach” i dodatkowo te piękne krawaty z logo powiatu 🙂 Widać, ze Starosta dba o wygląd Pań z urzędu, ciekawe czy też pozostała garderoba jest też obowiązkowo taka sama.
  A tak na marginesie to chore.

 4. osirak

  myślę że wiem co mówię, myślę również że ty ,, xyz” niewiadoma, możesz być jednym z panów na zdjęciu nr 6, bo takie inicjatywy znamy, inicjatywy gdzie za niegospodarność daje się medale. opcja; NIEGOSPODARNI RAZEM ?