Miejski Klub Sportowy Rominta w Gołdapi informuje, że po pisemnej zgodzie drużyny przeciwnej tj. KKS „Granica” Ketrzyn, najbliższe spotkanie w Gołdapi zostanie rozegrane w piątek 4 września i rozpocznie się o godzinie 17:30 na stadionie OSiR w Gołdapi.
Powiązane artykuły
-
Wtorkowa sesja nadzwyczjna
Dziś (23 czerwca) odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Jednym z istotnych punktów posiedzenia była uchwała... -
Wszystkiego najpiękniejszego, najlepszego Tatusiom od całej EkoDrużyny
Wszystkiego najpiękniejszego, najlepszego Tatusiom od całej EkoDrużyny Gołdap przesyłają dzieciaki z 3a SP2 w Gołdapi. -
Tata, który czyta i buduje!
Z okazji Dnia Ojca Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza na rodzinne spotkanie „Tata, który czyta i...
