Pożegnania lata przez członków ZERiI

pozegnania_lata_7W środę gołdapski Związek Emerytów, Renistów i Inwalidów zaprosił swoich członków do Leśnego Zakątka, aby wspólnie tańcem i piosenką pożegnać lato, a powitać jesień. Przewodnicząca związku Helena Łukaszewicz i księgowa Maria Piątkowska postarały się umilić te chwile, częstując wszystkich słodkościami i pieczoną kiełbaską.
Za ich nieustanny trud i zaangażowanie (zawsze z pełnym zaangażowaniem ich mężów oraz wielu członków związku) podziękowano jesiennymi bukietami kwiatów.
Wszyscy jak zawsze przybyli z własnymi koszyczkami, aby wspólnie częstować się własnymi przysmakami. Specjalnie z Suwałk przybyli, również członkowie naszego związku – Danuta i Stefan Byro. Pan Stefan jest zamiłowania fotografem, więc zdjęciami i filmikami dokumentuje wszystkie spotkania. Zespół „Wrzos” wykonał kilka melodyjnych piosenek, którym chętnie wtórowali biesiadnicy, a melodie płynęły nad spokojną tonią gołdapskiego jeziora, ponieważ pogoda dopisała wyśmienicie.
Oczywiście jak zawsze na parkiecie miały miejsce rehabilitacyjne wywijasy i wygibasy, do podkładu muzycznego zapewnionego przez Stefana Byro i Czesław Stawieckiego.
Na akordeonie ulubione melodie przygrywała Olga Arciszewska. Związkowcy pokrzepieni wspólnym spotkaniem, rozstali się czekając na następne spotkania już w swojej siedzibie. (Red. C B-B)

pozegnania_lata_1 pozegnania_lata_2 pozegnania_lata_3 pozegnania_lata_4 pozegnania_lata_5 pozegnania_lata_6 pozegnania_lata_8 pozegnania_lata_9 pozegnania_lata_10 pozegnania_lata_11 pozegnania_lata_12 pozegnania_lata_13 pozegnania_lata_14 pozegnania_lata_15 pozegnania_lata_16

Powiązane artykuły