Kolejna akcja „Podziel się Posiłkiem”

image030Wolontariusze i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Zespołu Placówek Edukacyjno –Wychowawczych po raz kolejny będą uczestniczyć  w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności „Podziel się Posiłkiem”, która odbędzie się 25 i 26 września.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do zrobienia zakupów we wskazanych niżej sklepach i do przekazania części zakupionej żywności wolontariuszom. Pozyskane artykuły zostaną przekazane w formie paczek żywnościowych dzieciom potrzebującym, zasilą szkolne stołówki obu placówek, zaś w Zespole zostaną wykorzystane podczas pracy na zajęciach w pracowni gastronomicznej.

Za każdą pomoc i życzliwość z państwa strony serdecznie dziękujemy.

Wolontariusze SP3 i ZPEW

Sklep ,,Biedronka”, ul. Królewiecka,

Sklep ,,Tesco”,

Sklep ,,Lidl”,

Sklep „Delikatesy Centrum”, ul. plac Zwycięstwa,

Sklep „Lewiatan”, ul. Matejki.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Kolejna akcja „Podziel się Posiłkiem”

 1. Ja

  Pozyskane artykuły zostaną przekazane w formie paczek żywnościowych dzieciom potrzebującym,…
  dzieciom potrzebującym z całego miasta czy tylko dzieciom z trójki ???????????

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Ania

  Dzieci w trójce jest około 600 . Większość je obiady które kosztują nie więcej niż 4 zł. To bardzo jest niesprawiedliwe że pomoc innych jest sprowadzana do podmiotowości kto dostanie a kto nie. Wielokrotnie przy takich akcjach sa takie podburzające komentarze. Zastanawiam się czy są pisane ze względu a dobro porzebujących czy z zawiści. Nie chce Pan/Pani pomóc proszę tego nie robić, ale prosimy także aby nie przeszkadzać. Jest wiele osób które otrzymały paczki i będą otrzymywać. Nie tylko SP3 zbiera.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Grosik

   No tak, ale pytanie „Ja” jest dość zasadne. Czy ktoś kompetentny udzieli odpowiedzi?

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 3. Ania

  Tak udzielę odpowiedzi. Z tego co ludzie dobrej woli przekażą na zbiórce są sporządzane obiady które jada do szkół w Jabłońkich, Boćwińcce, Gimnazjum oraz do przedszkola Puchatka no i do SP3. Przed świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocą są sporządzane paczki dla najpotrzebniejszych dzieci w szkole. Jak dobrze pamiętam wszystkie szkoły tak robiły . Tak więc nie znieramy tylko dla SP 3 tylko dla dzieci z naszego powiatu które jedzą obiady.
  Dla osób którym problemem nie jest pomoc dziękujemy ze szczerego serca za produkty .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Ja

  Pani Aniu ja nie nie przeszkadzam, zadałem proste pytanie i proszę o prostą odpowiedź. jeszcze raz cytuję „Pozyskane artykuły zostaną przekazane w formie paczek żywnościowych dzieciom potrzebującym,…”

  PYTANIE – dzieciom potrzebującym z całego miasta czy tylko dzieciom z trójki ???????????
  Super że dzieci z całego powiatu jedzą obiady.
  Ale pytanie tego nie dotyczyło.
  Mam nadzieję, że zrozumiała Pani już pytanie i odpowie nam na nie. Nie na „Trójkę” ale przynajmniej na „szóstkę”
  Pozdrawiam.
  Czy tak zadane pytanie sprawia Pani problem???

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Emil

   Słusznie „Ja”. Podtrzymuję. Nadal nie ma odpowiedzi na proste pytanie. Z odpowiedzi wynika, że paczki są tylko dla dzieci z SP 3. I trzeba to tym co będą wspierać akcje w sklepach jasno powiedzieć!

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 5. ania

  W 3 zdaniu ma Pan odpowiedz. Jeżeli mam odpowiedzieć prościej to TAK potrzebujące dzieci z sp3 otrzymają paczki. Ich koledzy z wolontariatu będą czekać na ludzi dobrej woli aby im pomóc. Dzieci z powiatu jedzą obiady także z tych produktów które pozyskany na zbiórce. Ja problemu nie mam . Tylko ludzie siejacy zamęt go maja
  Z poważaniem

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Zosia

  Wolontariusze z ZPEW zbierają dla swojej szkoły. Zebrane produkty zasilą stołówkę Zespołu, trafią również do uczniów Zespołu w formie paczek żywnościowych. Część pozyskanej żywności uczniowie spożytkują na zajęciach w kuchence szkolnej. Podczas tych zajęć uczą się bowiem bardzo ważnych dla nich czynności zwiększających ich samodzielność.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...