Drodzy Rolnicy, mieszkańcy powiatu gołdapskiego

Zgodnie z komunikatem Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w dniach 19 października – 17 listopada br. prowadzony będzie nabór wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu „Modernizacja gospodarstw rolnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

W związku z planowanym naborem, serdecznie zapraszamy Wszystkich Rolników z terenu powiatu gołdapskiego zainteresowanych modernizacją prowadzonych przez siebie gospodarstw rolnych z wykorzystaniem środków PROW 2014 – 2020 na szkolenie w czasie którego zostaną przybliżone i omówione zagadnienia związane z wnioskowaniem o przyznanie pomocy.

Szkolenie odbędzie się w dniu 29 września br. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Gołdapi. Będzie ono prowadzone przez pracowników Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Olsztynie. Planowane rozpoczęcie szkolenia o godz. 11:00.

Serdecznie zapraszamy – Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Gołdapi, Rada Powiatowa Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły