Zapraszamy na „Dożynki Powiatu Gołdapskiego”

plakatdW imieniu organizatorów starosta Gołdapski Andrzej Ciołek i wójt Gminy Banie Mazurskie Łukasz Kuliś zapraszają na „Dożynki Powiatu Gołdapskiego”, które odbędą się w niedzielę 6 września 2015 r. na stadionie gminnym w Baniach Mazurskich.

Uroczystości dożynkowe poprzedzą Msze Święte:

o godz. 9:00 w Cerkwi Greckokatolickiej p.w. Św. Mikołaja w Baniach Mazurskich i o godz. 12:00 w Kościele p.w. Św. Antoniego Padewskiego w Baniach Mazurskich.

W trakcie Dożynek wyróżnieni rolnicy z powiatu gołdapskiego zostaną odznaczeni honorową odznaką Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Zasłużony dla Rolnictwa”.

Imprezie towarzyszyć będą występy artystyczne, okolicznościowe konkursy (m. in. na „Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy”) oraz prezentacje sołectw.

PATRONAT HONOROWY: WOJEWODA WARMIŃSKO-MAZURSKI MARIAN PODZIEWSKI

WSPARCIE MEDIALNE:

lpga_dozynki

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Zapraszamy na „Dożynki Powiatu Gołdapskiego”

  1. Banie Maz.

    „W imieniu organizatorów starosta Gołdapski Andrzej Ciołek i (…) zapraszają na “Dożynki Powiatu Gołdapskiego”, które odbędą się w niedzielę 6 września 2015 r. na stadionie gminnym w Baniach Mazurskich.”

    Wszystkich oficjeli (przy udziale TVP) zapraszam na przejażdżkę drogą powiatową z Gołdapi przez Rogale-Ziemiany-Banie Mazurskie.

    1. Oficjel

      A, dziękuję. Skorzystam.