Kolejny seans w kinie letnim

brunet_wieczorow_poraZapraszamy w niedzielę do parku miejskiego na film „Brunet wieczorową porą” w reżyserii Stanisława Barei. W razie niepogody seans zostanie wyświetlony w kinie Kultura.

Komedia satyryczna; bohater uwikłany w absurdy codzienności usiłuje wyjść z sytuacji, w jakie wpędza go własna naiwność lub zła wola otoczenia. Cyganka przepowiada Michałowi Romanowi niezwykłe przeżycia, jednak on nie bierze poważnie tych proroctw. Gdy jego rodzina wyjeżdża na weekend, Michał zabiera się do zaległej pracy. Wtedy zaczynają się spełniać proroctwa Cyganki – Michał znajduje zaginiony zegarek, a w totolotku wylosowane zostają przepowiedziane liczby. Bohater zaczyna oczekiwać najgroźniejszej części przepowiedni – zapowiada ona zabicie bruneta, który zjawi się w jego mieszkaniu wieczorową porą. Aby zapobiec zbliżającemu się nieszczęściu, Michał opuszcza dom. Ściga go jednak przeznaczenie, w jego domu pojawia się trup niejakiego Dzidka Krępaka. Wszystkie znaki świadczą, że to Michał jest mordercą. Wtedy z pomocą przychodzi Michałowi przyjaciel Kazik, który postanawia rozwikłać tę zagadkę zbrodni. Michał z Kazikiem zastawiają w miejscu zbrodni pułapkę Michał odwiedza swoich sąsiadów i informuje ich o zabójstwie. Jeden z nich na wiadomość o tym próbuje uciec. Michał goni go przez całe miasto, by oddać w ręce milicji. Tajemnicze morderstwo zostaje wyjaśnione.


Aktualności

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Kolejny seans w kinie letnim

 1. ab

  Gdzie jest park miejski?
  Informacja jest nieprecyzyjna, w Gołapi nie ma czegoś takiego, jak park miejski.
  Chodzi o plac Zwycięstwa – ten betonowy, czy park internowanych?
  Chetnie obejrzę film, ale chcę wiedzieć, gdzie będzie wyświetlany.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Brat P

   Nie udawaj durnia.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. ab

  Kultura aż kipi z Pana, Bracie P.
  Co do lokalizacji tajemniczego parku miejskiego – jest jeszcze jedna możliwość: park przy banku PKO. Być może tam będzie seans.
  Redakcjo, czy można prosić o uściślenie miejsca wyświetlania filmu? I podanie godziny seansu.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. echhh

  Informacja dla pana – park w centrum miasta przy placu Zwycięstwa. Godz. 21.00

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. ab

   Dziękuję.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...