Dożynki Powiatu Gołdapskiego 2015 – konkursy

plakatdOrganizatorzy „Dożynek powiatu gołdapskiego” ogłaszają „Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy powiatu gołdapskiego 2015”, które w tym roku odbędą się 6 września w Baniach Mazurskich (stadion przy Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich). Do udziału w konkursie zapraszamy sołectwa z terenu powiatu gołdapskiego.

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy o telefoniczne lub osobiste potwierdzanie swojego uczestnictwa do dnia 28 sierpnia 2015 r. w Starostwie Powiatowym w Gołdapi (e-mail: promocja@powiatgoldap.pl, tel.: 87 615 44 03).

Jednocześnie organizatorzy zapraszają wszystkie sołectwa i osoby prywatne z powiatu gołdapskiego do wzięcia udziału w konkursach „na najciekawszą prezentację swojego sołectwa”, „na najsmaczniejszy chleb” oraz „na okazy z pola, sadu i ogrodu”. Zgłoszenia proszę przesyłać do dnia 28 sierpnia 2015 r. do Starostwa Powiatowego w Gołdapi (e-mail: promocja@powiatgoldap.pl, tel.: 87 615 44 03). Formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie www.powiatgoldap.pl.oraz w Starostwie Powiatowym w Gołdapi w Wydziale Promocji i Rozwoju Powiatu.

Do 28 sierpnia 2015 r. Starostwo Powiatowe w Gołdapi, na powyżej podany adres, będzie również przyjmowało zgłoszenia producentów żywności tradycyjnej i twórców rękodzieła ludowego, którzy zechcą wystawić swoje stoiska w trakcie Dożynek Powiatu Gołdapskiego w Baniach Mazurskich. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dokonania wyboru wystawców.

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Gołdapi, Urząd Gminy Banie Mazurskie, Urząd Miejski w Gołdapi, Urząd Gminy Dubeninki i Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich.

Patronat Honorowy: Wojewoda Warmińsko–Mazurski Marian Podziewski

Współorganizatorzy: Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza w Olsztynie

Wsparcie medialne: TVP Olsztyn, Radio 5, Kurier Gołdapski, goldap.info, goldap.org.pl .

Formularze zgłoszeniowe pod adresem: http://powiatgoldap.pl/dozynki-powiatu-goldapskiego-2015-konkursy/

Czekamy na Państwa zgłoszenia.

(Red. Starostwo Powiatowe w Gołdapi)

plakatd


Aktualności

Powiązane artykuły