Nowe wydanie kroniki

Za nami ostre rockowe brzmienia, liczne sportowe wrażenia, istny folklor i promocja lokalnych artystów. Tym razem w Filmowej Kronice Gołdapi znajdziemy wideo relacje z Dni Gołdapi, Amatorskich Zawodów Strongman, Garmin Iron Triathlon (link do filmu z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=YtFaqLkyDS0), czy Święta Jajka. A to nadal nie wszystko, co w lipcu zaoferował jedyny Mazurski Zdrój.


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Nowe wydanie kroniki

 1. Stanisław

  Tak się złożyło, że z powodów osobistych nie mogłem uczestniczyć w obchodach 40-lecia gołdapskiego OSiR. miałem nadzieję, że relację z obchodów zobaczę w kronice, przecież chyba ważniejszego jubileuszowego wydarzenia w tym miesiącu w naszym mieście nie było. Niestety, pomyliłem się. To wydarzenie zostało całkowicie pominięte. Chwile zastanawiałem się , dlaczego?. Ale olśnienie przyszło niemal natychmiast. No przecież trudno było oczekiwać, że twórca kroniki – firma Studio P7 pokaże tę uroczystość skoro radny, który już nie jest właścicielem tej firmy, pozostaje w sporze prawnym z panem Dyrektorem OSiR, którego w wyniku kontroli Komisji Rewizyjnej ” pan prokurator” oskarża o szereg niecnych spraw. Czy na pewno Gmina wie co robi płacąc za takie niedoróbki?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Jakub

  Rzeczywiście. Z całym szacunkiem ale o 40leciu OSiR-u to powinno tu być. A nie ma.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Daniel

  O kurde. Faktycznie ani słowa o czterdziestoleciu OSiRu. A przecież ktoś kiedyś zechce obejrzeć kronikę. I co wtedy? Bez takiego wydarzenia? więc gmina płaci firmie P7 Studio za takie badziewie?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...