Najważniejszy prezent trafił do Magdaleny Bieńkowskiej

miss_2Korona i tytuł najpiękniejszej mieszkanki Warmii i Mazur od przeszło miesiąca należą do Magdaleny Bieńkowskiej. We wtorek 30 czerwca zostały wręczone dodatkowe nagrody i wyróżnienia Finalistkom oraz Laureatkom konkursu Miss Warmii i Mazur i Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2015.

W salonie Auto Wimar Warmia w Olsztynie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla najpiękniejszych mieszkanek regionu. Miss Warmii i Mazur 2015 oraz pozostałe finalistki konkursu otrzymały certyfikaty oraz pamiątkowe upominki.

Najważniejszy prezent trafił do Magdaleny Bieńkowskiej. Najpiękniejsza mieszkanka Warmii i Mazur otrzymała samochód Volkswagen Street Up!, który jak sama przyznała z pewnością posłuży jej w codziennym życiu. Zwyciężczyni prawo jazdy ma od 3 lat. Jak powiedziała, w nagrodzie głównej najbardziej podoba jej się wnętrze oraz sportowa kolorystyka.

Wzruszeń nie brakowało, a organizatorzy wyborów Miss przyznali, że to nagroda, o którą warto było powalczyć podczas tegorocznej edycji konkursu, której finał odbył się 23 maja w Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Gospodarzem uroczystości i fundatorem nagrody głównej – samochodu Volkswagen Street Up była firma Auto Wimar Warmia – Salon i Serwis Volkswagena w Olsztynie.

———-

Zdjęcia w załączeniu.

Fot. Robert Kobyliński

 

*Zastrzeżenia prawne

Organizator wyraża zgodę na wykorzystanie zdjęć przez Państwa pod warunkiem:

– podania autora zdjęć;

– wyłączenia możliwości komentowania zdjęć w internecie;

– wyłączenia możliwości komentowania artykułów opatrzonych zdjęciami w internecie;

Zakazuje się:

– publikowania zdjęć na wszelkich stronach internetowych niebędących własnością Państwa redakcji;

– publikowania zdjęć na portalach społecznościowych m.in. www.facebook.com i inne.


Aktualności

Powiązane artykuły