Konkurs „Policja przyszłości”!

headerJaka będzie policja w przyszłości? Odpowiedz na to pytanie i weź udział w konkursie Policja przyszłości!

ZADANIE:

Wyobraź sobie, czym zajmuje się Policja w przyszłości. Jakie ma wyposażenie? Jakie umundurowanie? Jakie zadania realizuje w trosce o Twoje codzienne bezpieczeństwo?

Zaprojektuj, jak wyobrażasz sobie polską Policję przyszłości. Niech jedynym ograniczeniem będzie Twoja wyobraźnia!

WAŻNE DATY:

• 31 sierpnia 2015 r. termin nadsyłania prac

• wrzesień 2015 r. rozstrzygnięcie konkursu

• wrzesień 2015 r. wręczenie nagród w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

NAGRODY:

Na zwycięzców czekają tablety i sportowe aparaty fotograficzne. 10 finalistów otrzyma specjalne wyróżnienia od Komendanta Głównego Policji. Nagrody będą wręczone na uroczystym finale, który odbędzie się we wrześniu 2015 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

WAŻNE INFORMACJE

1. Prace plastyczne i literackie należy wysyłać do końca sierpnia 2015 r.

2. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów. Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej polską Policję przyszłości.

3. Technika wykonania pracy: dowolna.

4. Format pracy: maksymalnie A0, w przypadku pracy literackiej maksymalnie 9000 znaków (lub 5 stron po 1800 znaków ze spacjami).

5. Pracę dokładnie podpisz: koniecznie podaj swoje imię i nazwisko, nazwę gminy, w której znajduje się Twoja szkoła, nazwę i adres szkoły, adres zamieszkania. Możesz skorzystać z metryczki zamieszczonej na stronie www.TrzezwyUmysl.pl.

6. Pracę prześlij do 31 sierpnia 2015 roku na adres: Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych, ul. Grochowska 45a, 60-277 Poznań.

7. Pełny regulamin można przeczytać na www.TrzezwyUmysl.pl/regulaminy.

Konkurs Policja przyszłości jest organizowany przez Komendę Główną Policji w Warszawie oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych z Poznania.

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły