Garmin Iron Triathlon 2015 zakończony

triathlon_15_10Gołdapska finałowa edycja cyklu Garmin Iron Triathlon pokazała po raz kolejny, jak świetnie tego rodzaju imprezy ożywiają i promują naszą gminę w sezonie letnim. Warto przy okazji podkreślić, że promenada zdrojowa stała się nie tylko miejscem rekreacji, ale jednocześnie swoistym elementem miejskiej infrastruktury sportowej.

Fakt, że kilka, zainicjowanych całkiem niedawno, letnich imprez sportowych odbywa się już cyklicznie i ma charakter nie tylko lokalny, ale też regionalny i ogólnopolski, to niewątpliwie w dużej mierze zasługa OSiR i dyrektora tej instytucji.

Niedzielny finał zgromadził przy tężniach niemałą grupę kibiców. Imprezę główną poprzedziły zawody w młodszych kategoriach wiekowych. Oficjalnego otwarcia dokonali – burmistrz Tomasz Luto i zastępca burmistrza Jacek Morzy.

Przy okazji zawodów pływackich jedna z osób obecnych na molo zasugerowała, że może byłoby warto pomyśleć o szkółce żeglarskiej na tym naszym niedużym jeziorze. Wszak nadal trzeba posiadać konkretne umiejętności podczas pływania żaglówką, mimo tego, że patent nie zawsze jest już potrzebny.

Szczegółowe, bieżące informacje o gołdapskiej finałowej edycji cyklu Garmin Iron Triathlon znajdują się na stronie:

http://www.irontriathlon.pl/

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Garmin Iron Triathlon 2015 zakończony

 1. #1

  Jaki to wspanialy dyrektor pokazala ostatnia kontrola przeprowadzona przez gmine w OSiR. Protokol pokontrolny pokazal wszystkim jak ten pan pracuje.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. edi

   jakieś szczególy

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. #2

  Dobrze ze dzis nie startowal bo znowu by ktos zaginał.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Beata C.

  Panie dyrektorze Kuskowski, panie burmistrzu Morzy. Serdeczne dzięki za świetną imprezę i promocję naszego miasta. Brawo. I nie zwracajcie uwagi na pomruki młodych idiotów.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Alex

  Osir mial tyle wspolnego z organizacja tej opimprezy co ja z lotem na ksiezyc.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Ania

  Ludzie, potraficie tylko narzekać!!! To, że OSiR nie organizował imprezy nie oznacza, że nie brał w nim udziału. To dzięki zaangażowaniu dyrektora był u nas kolejny finał. Dla zainteresowanych… kontrola nic nie wykazała. Cieszmy się, że do naszego miasta ściągaja najlepsi sportowcy w wielu dziedzinach. Zaraz będzie Bieg Gusiew-Gołdap, Letni Bieg Jaćwingów, będą rolkarze, nartorolkarze… czy kiedyś mieliśmy okazję zobaczyć na czym polega triathlon? Nie. Teraz mamy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Alex

  Jezeli Aniu mowisz,ze kontrola nic nie wykazala to znaczy, ze nie czytalas protokolu z tej kontroli. Inna sprawa, ze dyrektor do tej pory nie poniosl zadnych konsekwencji.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. A

  Super impreza !!! Świetnie, że Gołdap zaprasza takich sportowców 🙂 Emocje niesamowite przy kibicowaniu 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...