Dla kilku paczek papierosów włamał się do kiosku

kodeks_kajdanki_maleDzięki pomocy mieszkańca miasta, policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o włamanie i kradzież mienia. Gołdapianin zauważył, jak wczesnym rankiem, młody mężczyzna włamuje się do jednego z kiosków na terenie miasta i kradnie papierosy. Przekazany rysopis sprawcy pomógł w zatrzymaniu pijanego włamywacza. Karolowi K. grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiejszej nocy po 4:00 w centrum Gołdapi, mieszkaniec miasta zauważył jak do kiosku na ulicy Królewieckiej włamuje się mężczyzna i kradnie papierosy. Natychmiast zareagował próbując zatrzymać włamywacza, jednak ten rzucił się do ucieczki. Mężczyzna powiadomił oficera dyżurnego, przekazując jak najwięcej informacji o tym jak wyglądał sprawca. Dzięki temu, policjanci krótko po zdarzeniu zatrzymali podejrzanego na jednym z gołdapskich osiedli. Karol K. był pijany, miał w organizmie blisko promil alkoholu.

Po wytrzeźwieniu 27-latek zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły