Zakończenie roku w Zespole Szkół Zawodowych

DSCN2121W piątek w Zespole Szkół Zawodowych odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2014/2015 i pożegnania uczniów klasy 3 km.

Na początku tradycyjnie został odśpiewany hymn narodowy. Po powitaniu wszystkich gości, głos zabrała pani dyrektor szkoły Mirosława Równa, oraz gość – główny specjalista do spraw edukacji – pani Iwona Zegarowicz. Następnie wicedyrektor szkoły pani Alicja Szafranowska wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem, zdobyte przez uczniów certyfikaty m.in. w kursach: spawacza, baristy, pilota wycieczek, kasjera walutowego. Wręczyła też naszym sportowcom – nagrody, dyplomy, puchary i statuetki. Został też podsumowany „Dzień Sportu Szkolnego”. Potem nastąpiło wręczenie nagród i świadectw uczniom, którzy kończą naukę w naszej szkole. Uczniowie z klasy 1 m obdarowali ich upominkami.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów z klasy 1 k – Klaudię Sobolewską, Katarzynę Olszewską i Łukasza Klochowicza. Program artystyczny przeplatany był piosenkami w wykonaniu naszego ucznia Norberta Dawidowskiego z wokalistką – Pauliną Wawrzyn.

Całość przygotowali uczniowie z klasy 1 k i 1 m z wychowawcami – Barbarą Styczyńską i Dorotą Malinowską.

Barbara Styczyńska


Aktualności

Powiązane artykuły