To był świetny DZIEŃ… DZIECKA, oczywiście!

grabowo_2W naszej szkole Dzień Dziecka uczciliśmy doskonałą zabawą w rodzinnym gronie. Atrakcji było wiele, a uśmiechy wciąż gościły na twarzach wszystkich obecnych. Festyn Rodzinny pod hasłem „Szczęśliwa rodzina” rozpoczęła zabawa oparta na teleturnieju „Familiada”, w której naprzeciwko siebie stanęły „rodzina Rodziców” i „rodzina Dzieci”.

Obie drużyny radziły sobie znakomicie, jednak wygrały… oczywiście dzieciaki. Hurra!

Kolejne zabawy utrzymywały wszystkich w dobrych nastrojach i zachęcały do aktywnego działania. Dużo emocji wśród widowni oraz wiele zaangażowania u uczestników wywołała zabawa „z jajem”, czyli konkurencja „lądowisko dla jajka” – na szczęście straciliśmy tylko trzy sztuki, więc nie było zbyt wiele sprzątania. Świetnie bawiliśmy się także przy występach dzieci, które wzięły udział w „Mini Playback Show”. I tu odwiedziła nas m.in. Majka Jeżowska i Natalia Lesz, a rude tańczyły jak szalone! Wszyscy uczestnicy byli po prostu cudowni!!! I od dziś wszyscy uwielbiamy dżem, do czego przekonali nas w sposób bezkonkurencyjny najmłodsi – nasze przedszkolaki!

Rodzice spisali się na medal, a kiełbaski z grilla rozchodziły się jak i te świeże bułeczki, w których były serwowane. Natomiast wszystkie dzieci nasze są… CUDOWNE I KOCHANE!

Serdecznie dziękujemy każdemu z osobna i wszystkim razem za wszelką pomoc i życzliwość przy zorganizowaniu festynu – organizatorki: Małgorzata Abramowicz, Anna Buczyńska i Brygida Mościńska.


Aktualności

Powiązane artykuły