Robert Popławski na turniejach tenisa ziemnego

Pierwsza Runda GP Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka w kategorii OPEN w tenisie ziemnym odbyła się w 30 maja na kortach w Giżycku. Gołdapianin Robert Popławski zajął w turnieju dobre trzecie miejsce. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, gdyż zwycięzca turnieju Paweł Dzikiewicz z Białegostoku jest aktualnym mistrzem Polski w tenisie ziemnym w trzech kategoriach – Open Pro Singiel, debel oraz mikst.

W niedzielę 7 czerwca na kortach w Augustowie został rozegrany Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora CSiR. Do rywalizacji zgłosiło się 26 zawodników z Augustowa, Olecka, Suwałk, Gołdapi, Sejn, Białegostoku oraz Łodzi. W kategorii seniorów Robert Popławski zajął drugie miejsce przegrywając finał ze swoim „odwiecznym” rywalem Robertem Usarkiem z Suwałk.