Uszkodzili mienie warte ponad 1000 złotych.

gwiazda_goldapiW miniony weekend 17- i 22-letni mieszkańcy powiatu gołdapskiego uszkodzili samochód, szybę i drzwi mieszkania oraz antenę satelitarną. Główną przyczyną ich zachowania był konflikt sąsiedzki oraz… nadmierna ilość wypitego alkoholu. Damian J. i Robert A. swoim postępowaniem spowodowali straty sięgające ponad tysiąc złotych. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

O tym, że alkohol nigdy nie szedł w parze ze zdrowym rozsądkiem, przekonali się dwaj młodzi mieszkańcy powiatu gołdapskiego. Mężczyźni w sobotę (16.05) wieczorem po wypiciu sporej ilości alkoholu poszli do sąsiadów wyjaśnić powstały wcześniej konflikt. W efekcie wywiązała się sąsiedzką kłótnia po której Damian J. i Robert A. swoją agresję wyładowali na vw Golfie należącym do sąsiada. Kopiąc po karoserii samochodu, rozbili jego lusterko i szybę oraz spowodowali liczne wgniecenia. Po golfie przenieśli się do domu gdzie obrzucali kamieniami drzwi wejściowe, wybili szybę oraz zniszczyli antenę satelitarną. Pokrzywdzeni oszacowali straty na ponad tysiąc złotych.

17- i 22-latek usłyszeli już zarzuty uszkodzenia mienia, za co może grozić im do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto 22-letni Robert A. działał w warunkach tzw. „recydywy”, w związku z czym grozi mu do 7,5 roku więzienia. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Uszkodzili mienie warte ponad 1000 złotych.

  1. za likwidacja SM

    Żelazki tańczą hihihi

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...