Uszkodzili mienie warte ponad 1000 złotych.

gwiazda_goldapiW miniony weekend 17- i 22-letni mieszkańcy powiatu gołdapskiego uszkodzili samochód, szybę i drzwi mieszkania oraz antenę satelitarną. Główną przyczyną ich zachowania był konflikt sąsiedzki oraz… nadmierna ilość wypitego alkoholu. Damian J. i Robert A. swoim postępowaniem spowodowali straty sięgające ponad tysiąc złotych. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

O tym, że alkohol nigdy nie szedł w parze ze zdrowym rozsądkiem, przekonali się dwaj młodzi mieszkańcy powiatu gołdapskiego. Mężczyźni w sobotę (16.05) wieczorem po wypiciu sporej ilości alkoholu poszli do sąsiadów wyjaśnić powstały wcześniej konflikt. W efekcie wywiązała się sąsiedzką kłótnia po której Damian J. i Robert A. swoją agresję wyładowali na vw Golfie należącym do sąsiada. Kopiąc po karoserii samochodu, rozbili jego lusterko i szybę oraz spowodowali liczne wgniecenia. Po golfie przenieśli się do domu gdzie obrzucali kamieniami drzwi wejściowe, wybili szybę oraz zniszczyli antenę satelitarną. Pokrzywdzeni oszacowali straty na ponad tysiąc złotych.

17- i 22-latek usłyszeli już zarzuty uszkodzenia mienia, za co może grozić im do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto 22-letni Robert A. działał w warunkach tzw. „recydywy”, w związku z czym grozi mu do 7,5 roku więzienia. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Uszkodzili mienie warte ponad 1000 złotych.

  1. za likwidacja SM

    Żelazki tańczą hihihi