Usłyszał zarzut za znęcanie się nad byłą żoną

kodeks_kajdanki_malePolicjanci z gołdapskiej komendy przedstawili zarzut 38-letniemu mężczyźnie, który podejrzany jest o znęcanie się nad byłą żoną. Wobec mężczyzny zastosowane zostały środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, nakazu opuszczenia lokalu i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej.

W miniony weekend gołdapscy policjanci podczas interwencji domowej zatrzymali mężczyznę, który miał znęcać się psychicznie i fizycznie nad byłą żoną. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że były mąż niejednokrotnie wszczynał awantury domowe podczas których wyzywał ją, groził i poniżał.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie został przedstawiony zarzut znęcania się nad był żoną. Funkcjonariusze wystąpili także z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie wobec 38-latka środków zapobiegawczych.

Wczoraj (25.05) prokurator przychylił się do wniosku i mężczyzna otrzymał policyjny dozór. Dodatkowo 38-latek ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia mieszkania, w którym przebywał razem z kobietą.

Za znęcanie się nad najbliższą osobą grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Usłyszał zarzut za znęcanie się nad byłą żoną

 1. olo

  To trzeba naglasniac…osoby doświadczające przemocy muszą czuć ze mogą liczyć na wsparcie, pomoc. A sprawcy nie mogą się czuć bezkarni .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Zbigniew

  Czy można podac inicjały podejrzanego? Myślę że da mu to do myślenia.?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...