Program odpracowywania długów komunalnych w Gołdapi

Slajd1 copyBurmistrz Gołdapi Tomasz Luto podpisał zarządzenie w sprawie ustalenia alternatywnej formy spłaty zadłużenia czynszowego w formie świadczeń rzeczowych. Przepisy pozwolą na odpracowanie w jednej z gołdapskich instytucji długu najemców z tytułu zadłużenia czynszowego w lokalach gminnych. – Zarządzenie w sprawie odpracowywania długów komunalnych to realny, potrzebny mieszkańcom mechanizm. Wierzę w to, że dzięki programowi uda się pomóc gołdapianom, którzy przez różne sytuacje życiowe nie mogli płynnie dokonywać opłat z tytułu najmu lokali gminnych – mówi Tomasz Luto, burmistrz Gołdapi.

Zarządzenie skierowane jest do osób zajmujących lokale gminne, zadłużonych z tytułu opłat, posiadających sądowy tytuł egzekucyjny. – Mam nadzieję, że program wzorowany na najlepszych rozwiązaniach w Polsce przyczyni się zarówno do zniwelowania długów osób potrzebujących, jak i jednoczesnej niwelacji zadłużenia gminy – dodaje burmistrz.

Przypomnijmy, że obecny dług czynszowy gminy oscyluje w granicach 2,5 miliona złotych.

Do pobrania Zarządzenie wraz z załącznikami:

Zarzadzenie203

Slajd1 copy

Slajd2 copy

Slajd3 copy

Slajd4 copy

Slajd5 copy

Slajd6 copy

Slajd7 copy

Slajd8 copy


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Program odpracowywania długów komunalnych w Gołdapi

 1. gold

  proszę skierować tych ludzi na sprzątani ulic i chodników bo to co dzieje się w mieście to pomsta do nieba. np. ulica wolności przy drzewach nie wykoszona trawa, z chodników wychodzi trawa. Panie Burmistrzu oszczędzać TAK ale nie na wizerunku miasta!!!!!!!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Ratrr

  A Wolności to nie powiatowa?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Ratrr

  Zapomniałam dodać, że podoba mi się pomysł przedstawiony w artykule. Pozdrawiam

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...