Odzyskane samochody

audi7 maja funkcjonariusze Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej udaremnili wyjazd z kraju Audi A6. Wartość szacunkowa pojazdu to 60 000 zł. Natomiast dzisiaj na kierunku wyjazdowym z Polski zatrzymano samochód osobowy marki Volkswagen Passat, którego wartość szacuje się na 28 000 zł

Do odprawy granicznej W Grzechotkach stawił się obywatel Niemiec, podróżujący samochodem osobowym marki Audi A6 koloru czarnego.

Funkcjonariusze, podczas kontroli legalności pochodzenia pojazdu, stwierdzili, że Audi A6, rok produkcji 2009 figuruje w bazie danych jako auto skradzione na terenie Bułgarii.

W związku z powyższym obywatelowi Niemiec, przerwano podróż i przekazano według właściwości Policji w Braniewie.

Ponadto w Bezledach mundurowi, w trakcie kontroli legalności pojazdu zatrzymali auto, o wartości ok 28 000 zł. W tym przypadku, kierowcą samochodu osobowego marki Volkswagen Passat, rok produkcji 2008,był obywatel Rosji, który stawił się do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym z Polski. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach stwierdzili ingerencję w pole VIN. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Policja w Bartoszycach.

Łączna wartość odzyskanych samochodów to 88 000 zł. (Red. W-MOSG)


Aktualności

Powiązane artykuły