Kolejne sukcesy naszych uczniów

104_9689Szkoła Podstawowa w Lisach znajduje się pod opieką Stowarzyszenia „Edukator” już od trzech lat. Dzięki temu mamy możliwość wszechstronnego i szybkiego rozwoju, gdyż korzystamy z wielu dodatkowych form wsparcia procesu dydaktycznego. Staramy się jednak nie tylko o to, by samo nauczanie przebiegało w najbardziej optymalny dla uczniów sposób.

Chcemy również odkrywać ich zdolności oraz jak najszerzej rozwijać wszechstronne zainteresowania, aby mogli odnosić kolejne sukcesy, szczególnie w dziedzinach, którymi się pasjonują.

Jednymi z organizowanych na terenie placówki zajęć dodatkowych jest Szkolne Koło Sportowe. Uczniowie szczególnie chętnie uczestniczą w zaplanowanych treningach i widzą efekty swojej pracy. 9 maja część z nich stanęła na podium podczas XXXIX Biegu Zwycięstwa rozgrywanego jako Bieg Zdrojowy w ramach Festiwalu Cittaslow w Gołdapi. I miejsce zajęła tam szczególnie uzdolniona w lekkoatletyce Zuzia Kulewicz (kl. III). Na III miejscu znalazła się Klaudia Aniołowska (kl.VI), natomiast Ola Kożak (kl. IV) zdobyła IV miejsce. Pozostali uczestnicy znaleźli się w pierwszej dziesiątce.

Na wyróżnienie zasłużyła też Julia Kożak (kl. I), która z kolei posiada talent plastyczny. 6 maja jej praca została uznana za najlepszą (w grupie wiekowej I – III) w powiatowych eliminacjach XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ph. „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od ciebie każdy wymaga”. W nagrodę jej koleżanki i koledzy z klasy mogli pojechać do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi, gdzie przygotowano dla nich wiele atrakcji. Na miejscu Julia otrzymała nagrodę z rąk starosty oraz komendanta PPSP.

Cieszy nas każdy pozytywny efekt pracy z uczniami i ich rodzicami. Bardzo ważne jest dla nas dbanie o dobro wszystkich podopiecznych, dlatego dzieci zawsze mogą liczyć na nasze zaangażowanie i wsparcie. Chcemy podzielić się tym, co się u nas dzieje, zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 29 maja. Wtedy to o kolejnych sukcesach naszych uczniów będzie można przekonać się osobiście. Jesteśmy pewni, że powodów do dumy z każdym rokiem będzie nam przybywało.

Katarzyna Wysocka


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Kolejne sukcesy naszych uczniów

  1. mlodamama

    Ja nigdy nie żalowalam, że zapisałam moje dzieci do Lis. Nie wyobrażam sobie, żeby chodzily gdzieś indziej. A Pani Urbańska jest dla mnie wzorem nauczyciela. Nigdy bym nikomu nie zaufała tak jak jej. Jak sobie pomyśle jaki w innych szkolach dzieci są przemeczone, bo tylko pędzą za średnia ze sprawdzianu i nic więcej to dziękuje w duchu,że moje mogą normalnie sie rozwijać.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...