W sobotę „Niebieski Parasol” – bezpłatne porady prawne

1286349Krajowa Rada Radców Prawnych organizuje już po raz piąty akcję „Niebieski parasol”. W najbliższą sobotę, 18 kwietnia, w siedzibach okręgowych izb radców prawnych oraz innych wskazanych miejscach będą udzielane porady potrzebującym.

Zapraszamy również do Starostwa Powiatowego w Gołdapi, gdzie w pok. nr 4 w godz. 11:00 – 14:00 radca prawny Eugeniusz Noga będzie udzielał porad.

„Niebieski Parasol” cieszy się wielką popularnością. W ubiegłym roku radcowie prawni udzielili ponad ośmiu i pół tysiąca porad w całym kraju. Najczęściej zainteresowani oczekują pomocy w sprawach związanych z problemami prawnymi w pracy, sprawami związanymi z prawem rodzinnym i opiekuńczym, kwestiami spadkowymi, alimentacyjnymi, podziału majątku po rozwodzie czy sprawami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej. Pytają również o kwestie związane z prawem pracy, prawem ubezpieczeniowym, a także dotyczącym nieruchomości i wypadków komunikacyjnych.

KRRP radzi, aby osoby zainteresowane poradami powinny zabrały ze sobą dokumentację dotyczącą ich spraw, co pozwoli radcom prawnym na dokładniejsze zapoznanie się z problemem.

Patronat Honorowy nad akcją objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

1286349


Aktualności

Powiązane artykuły