Kampania właśnie ruszyła!

kampaniaPrzed kilkoma miesiącami dzięki internautom, którzy głosowali na Gołdap, zdobyliśmy pierwsze miejsce w Turnieju Miast Zumi i wygraliśmy kampanię reklamową naszego miasta o wartości 200 tys. zł. Kampania właśnie ruszyła.

Na Onecie w zakładkach Podróże i Poznaj Polskę znajdziemy artykuł – zapowiedź Festiwalu Cittaslow, który odbędzie się w Gołdapi 9 maja. Reklamę naszego miasta znajdziemy również na Zumi.pl Kampania będzie miała kilka odsłon. Pierwsza, którą możemy oglądać już teraz, potrwa do dnia Festiwalu. Później cyklicznie będą ukazywały się artykuły promujące kolejne ciekawe gołdapskie wydarzenia. Zachęcamy do śledzenia materiałów o naszym mieści. Poniżej link do artykułu.

http://podroze.onet.pl/

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Kampania właśnie ruszyła!

 1. Czech

  Fajna promocja.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. gold

  a wszystko zaczęło się od byłego Pana Burmistrza Mirosa !!!!!!!!!!!!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Krzysztof

   Możliwe że do tego sie przyczynił też Miros, swoim klikaniem, ale wiedz „gold” że to zasługa raczej klikających mieszkańców.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...