Czynne są wszystkie korty

cenik korty osir 2015 (1)Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi informuje, że od poniedziałku 27 kwietnia  czynne są wszystkie korty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i skorzystania z naszych usług.

cenik korty osir 2015 (1)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

10 komentarzy do “Czynne są wszystkie korty

 1. Wacław

  No i po co była ta wojna z panem Tobolskim.
  OSIR ogłosił otwarcie sezonu i wszystko jest tak jak być powinno.Ale to pan Tobolski zbudził urzędników OSIR-u z zimowej drzemki. Brawo !

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Andrzej

  Marna to satysfakcja ,że dyrekcja OS i R przypomniała sobie ,że miejskie obiekty sportowe i rekreacyjne służą mieszkańcom i z naszych pieniędzy,ale dopiero po medialnej awanturze.
  Osobiście wczoraj grałem w tenisa i stwierdzam ,że korty są przesuszone z wiadomego powodu .Zwolennikom Dyr.Kuskowskiego mogę przypomnieć o lewych etatach w OS i R dla Andrzeja S. czy Tadeusza C. które i owszem zostały zlikwidowane, ale ile kasy publicznej straciliśmy.
  Jak dołożyć zbędne stanowisko Mariana M. to przez te stracone lata pewnie tartan by już służył mieszkańcom.Za błędy powinno się płacić ,więc czekam na konkrety w decyzjach Magistratu.
  Andrzej Tobolski

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Lili

   Widzicie go! „Czekam na konkrety w decyzjach Magistratu” !!! Ot, prokurator się znalazł, i szef wszystkich szefów! A weź ty się człowieku schowaj w jakiejś dziurze i nie wtrącaj się do spraw o których masz znikome pojęcie. Nie widzisz, że ludzie się z ciebie śmieją?

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 3. zajączek

  Lili, jak to łatwo zgnoić człowieka, prawda?
  Wyśmiać, poniżyć, upokorzyć.
  A ja sobie myślę, że pan AT to ktoś, komu zależy. Nieważne, że zabiera się za to od „du..y strony”, ale w końcu cokolwiek robi. Mógłby inaczej, z mniejszym zacietrzewieniem, ale niech robi!
  Niech krzyczy o nieprawidłowościach, niech podnosi larum, bo cała reszta woli zaszyć się w swoich czterech ścianach i udawać, że nic się nie dzieje.
  Pozostali przeciętniacy (których Lily jest sztandarowym przykładem) zachowują się jak w typowym polskim piekiełku – kto wychyla głowę, tego zaraz ciągną w dół, ma się schować, zamknąć i nie wtrącać.
  Mam nadzieję, że pojawi się więcej „krzykaczy”, że ludzie się w końcu odważą kontrolować władzę i rozliczać ją z rozrzutności i nietrafionych decyzji.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. goldapianin

  Popieram w pełni przedmówce, kim ty jestes człowieku Tobolski, że wszystkich chcesz ustawiać po kątach i wszystkim rozkazywać, zdaje mi się że zapomniałeś pan tobolski że epoka ta już minęła, a już od wylewania przez pan tobolski pomyj na innych ludzi robi się niedobrze, najlepszym sposobem slusznosci dzialan tobolskiego pana bedzie wystartowanie w kolejnych wyborach samorzadowych, wtedy zobaczymy

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Andrzej

  Do Lili. Po pierwsze to nie jesteśmy na ty i nie będziemy.Po drugie to widać znikome pojęcie o tzw .publicznej własności ,,publicznych stanowiskach etc.której tacy „intelektualiści” nie rozumieją.Z inteligencją jest jak z urodą ,albo się człowiek z tym rodzi albo nie.Lili to niestety nie dotyczy..Andrzej Tobolski

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Lili

   No, niestety, Andrzeju, na „ty” to my jesteśmy od wielu lat, tyle, że nie często ze sobą osobiście rozmawiamy. W ostatnim czasie , ze względu na Twoje zachowania, jeszcze rzadziej. Ale nie widzę powodu by po tylu latach znów wrócić do formy „pan”. Powrót do formy „pan” byłoby oddaniem Ci szacunku a Twoje zachowanie na to nie pozwala.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 6. wojtas

  Andrzeju T a może korty są przesuszone dlatego, że kiedy ty robiłeś tak doskonale te korty to gdzieś się zapodziało kilka ton mączki w drodze do Gołdapi…?? Czy jako czołowy budowniczy kortów w całej Polsce nie sądzisz, że to może być powód czy raczej nie??

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. Do wszystkich

  Drodzy forumowicze, szkoda Waszych klawiatur i czasu na pisaniu pod listami Wybitnego Kowboja. I tak pisze co mu się podoba z nadzieją że ma poparcie. Niestety to nadzieja. Więc nie dajcie Panu satysfakcji że to w ogóle czytacie. Podobno milczenie złotem jest, niektórzy nie wiedzą…..Pozdrawiam Wszystkich. Swoją drogą Panie Andrzeju, teksty o urodzie i inteligencji to Pan pisze pod każdym swoim listem do różnych odbiorców, to już nudne, proponuję zmienic, chociaż zaleje mnie tu Pan zaraz falą tym podobnych mądrości więc zrywam się stąd bo gorzkie żale to w innym miejscu pośpiewam

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 8. Andrzej

  Panie wojtas.To ewidentne naruszenie dobr osobistych>Ujawnię dane i spotkamy się przed sądem.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...