Bezpieczne Święta Wielkanocne – podsumowanie

gwiazda_goldapiTegoroczne Święta Wielkanocne miały spokojny przebieg. Na terenie powiatu gołdapskiego odnotowano kilka kolizji. Policjanci nałożyli 22 mandaty karne na kierowców, którzy naruszyli przepisy prawa o ruchu drogowym. W tym czasie policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego, natomiast uniemożliwili jazdę jednemu nietrzeźwemu kierowcy.

Święta Wielkanocne to nie tylko czas spędzony w gronie najbliższych. To także zwiększony ruch na drogach i czas wzmożonej pracy dla policjantów. Od piątku 3 kwietnia gołdapscy policjanci prowadzili coroczne działania związane ze świątecznym weekendem. Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo nie tylko mieszkańców naszego powiatu, ale również przyjezdnych. W czasie kontroli zwracali szczególną uwagę na prędkość, z jaką poruszali się kierowcy. Za to wykroczenie 16 kierujących zostało ukaranych mandatami. Ponadto mundurowi sprawdzali stan trzeźwości kierowców oraz sposób przewożenia pasażerów. Łącznie policjanci nałożyli 22 mandaty karne na kierowców, którzy naruszyli przepisy prawa o ruchu drogowym.

Podczas tych kilku świątecznych dni na terenie powiatu gołdapskiego doszło do 4 niegroźnych kolizji. W tym czasie policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego, natomiast uniemożliwili jazdę jednemu nietrzeźwemu kierowcy. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły