Wypadek na Paderewskiego

DSC_2039

Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło w środę popołudniu na ulicy Paderewskiego. Kierujący fordem  Transit uderzył w tył mazdy. 26-letnia kierująca mazdą została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Suwałkach.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj (18.03) około godziny 13:40. Oficer dyżurnym otrzymał informację, że w centrum miasta na ul. Paderewskiego doszło do zdarzenia drogowego, w którym poszkodowana została 26-letnia mieszkanka powiatu.

Policjanci ruchu drogowego, którzy udali się na miejsce ustalili, że kierująca mazdą chcąc skręcić w lewo na sklepowy parking zatrzymała się, aby przepuścić jadące z naprzeciwka samochody. Wówczas jadący za nią Ford Transit, którym kierował 59-letni Tadeusz Ż. nie zachował należytej odległości i uderzył w tył jej pojazdu. 26-latka z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Suwałkach. 59-letniemu sprawcy zdarzenia nic się nie stało. Mężczyzna był trzeźwy. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Wypadek na Paderewskiego

  1. pit

    CO SIĘ STAŁO?