Wypadek na Paderewskiego

DSC_2039

Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło w środę popołudniu na ulicy Paderewskiego. Kierujący fordem  Transit uderzył w tył mazdy. 26-letnia kierująca mazdą została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Suwałkach.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj (18.03) około godziny 13:40. Oficer dyżurnym otrzymał informację, że w centrum miasta na ul. Paderewskiego doszło do zdarzenia drogowego, w którym poszkodowana została 26-letnia mieszkanka powiatu.

Policjanci ruchu drogowego, którzy udali się na miejsce ustalili, że kierująca mazdą chcąc skręcić w lewo na sklepowy parking zatrzymała się, aby przepuścić jadące z naprzeciwka samochody. Wówczas jadący za nią Ford Transit, którym kierował 59-letni Tadeusz Ż. nie zachował należytej odległości i uderzył w tył jej pojazdu. 26-latka z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Suwałkach. 59-letniemu sprawcy zdarzenia nic się nie stało. Mężczyzna był trzeźwy. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Wypadek na Paderewskiego

  1. pit

    CO SIĘ STAŁO?

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...