Tomasz Szyszkowski coraz bliżej tytułu króla strzelców

liga_1W Dniu Kobiet UKS Jaćwingowie rozegrali kolejne spotkanie 2 rundy podlaskiej III ligi piłki ręcznej mężczyzn. Tym razem w wyjazdowym spotkaniu szczypiorniści z Gołdapi zmierzyli się z EKS Szczypiorniak Ełk.

Już od początku spotkanie nie szło po myśli Jaćwingów, brak dwóch podstawowych zawodników w składzie, niezliczona liczba błędów i niewykorzystanych sytuacji prowadziły do ciągle rosnącej przewagi rywala. Gołdapianie nie poddawali się jednak i cały czas próbowali gonić wynik, schodząc na przerwę tylko z dwupunktową stratą. (12:14).

Druga połowa zaczęła się dla naszej drużyny pechowo. Seria błędów i nieporozumień w naszej drużynie doprowadziła do umocnienia przewagi rywala. Nasi zawodnicy nie mogli znaleźć sposobu na trafienie do bramki przeciwnika. Mimo aż 9 wykorzystanych rzutów karnych, braku kar dwuminutowych przy 6 karach dla drużyny przeciwnej nie potrafiliśmy dogonić Ełczan, ulegając im 28:31.

Drużyna UKS Jaćwingowie Gołdap, to drużyna młoda, energiczna, która zaczyna dopiero zdobywać doświadczenie. Warto zaznaczyć, iż nasz zawodnik i trener w jednej osobie- Tomasz Szyszkowski trafił aż 14 bramek, a w wykonywaniu rzutów karnych miał 100% skuteczność. Tym samym umocnił swoją pozycję w klasyfikacji i jest coraz bliżej zdobycia tytułu króla strzelców całej ligi.

Wielkie podziękowania kierujemy oczywiście do kibiców, którzy licznie przybyli i dopingowali naszej drużynie.

Porażka daje możliwość rozpoczęcia czegoś na nowo w sposób lepiej przemyślany. Miejmy nadzieje, że 21 marca w Gołdapi Jaćwingowie dostarczą nam mnóstwa emocji podczas ostatniego meczu z liderem KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka, z którym w pierwszej rundzie wygrali 21:20.

 

Julita Sztuk

UKS Jaćwingowie Gołdap

0001

0002

0003

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Tomasz Szyszkowski coraz bliżej tytułu króla strzelców

 1. [

  Z tytulu wynika ze gracie tylko po to aby Szyszkowski zdobyl krola strzelcow. Wynik powinien byc w tytule a nie zakamuflowany w srodku, bo przegraliscie. Troche odwagi jezeli juz podejmujesz sie obiktywnie o czyms pisac i podawac informacje do publicznej wiadomosci.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Tekst co prawda otrzymaliśmy gotowy, ale co do tytułu… Jest ok. w myśl zasady. Zasada pisania tytułu artykułu prasowego (w tym internetowego) jest taka, by nie podawał treści na tacy, by „wciągał” do środka tekstu. Zwróć uwagę na tytuły na znanych portalach. Np. nie podaje się na ogół w tytule nazwiska polityka, tylko ogólnie: „Polski polityk…” itd. Chociaż ten tytuł i tak jest nieco zbyt szczegółowy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. ex-gołdapianin

  Wielka pochwała redakcji za pełnienie roli edukacyjnej. To naprawdę rzadkość na polskiej niwie medialnej. Pozdrawiam.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...