IV Turniej – czwarte zwycięstwo

W sobotę na hali sportowej gołdapskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się IV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi. W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn składających się z policjantów, przedstawicieli miejskiego i powiatowego samorządu oraz strażników granicznych. Po raz czwarty I miejsce zdobyła drużyna gospodarzy.

Czwarty w historii Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego w Gołdapi odbył się w sobotę (14.03) na hali miejskiego Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Partyzantów. Inicjatorami zawodów tak jak w zeszłym roku byli funkcjonariusze z gołdapskiej komendy. W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn: funkcjonariusze Straży Granicznej Gołdap oraz koledzy z Komend Powiatowych z Ełku, Olecka i Węgorzewa. O miejsce na podium walczyła również zaproszona drużyna składającą się z przedstawicieli miejskiego samorządu.

Zwycięzcami okazali się być tak jak w zeszłym roku organizatorzy turnieju, którzy stanęli na I miejscu wygrywając punktowo z drużyną oleckiej komendy. III pozycję zdobyli zawodnicy drużyny z KPP Węgorzewo. Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się Paweł Krakówka z KPP Węgorzewo, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Sebastian Wojtowicz z SG Gołdap. Za swoją grę wyróżnieni zawodnicy otrzymali puchary.

Wszystkim drużynom gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju.

Wszystkie zespoły otrzymały gratulacje, dyplomy i puchary z rąk komendanta powiatowego Policji w Gołdapi mł. insp. Andrzeja Żylińskiego, burmistrza Gołdapi Tomasza Luto oraz starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka. (Red. KPP Gołdap)

 

Powiązane artykuły