Gołdapianie na konwencji w Warszawie

konwencja_27Grupą gołdapian byliśmy w sobotę na konwencji wyborczej Bronisława Komorowskiego, która miała miejsce w Hali Expo w Warszawie. Na spotkaniu była obecna większość członków rządu, znani politycy, aktorzy, sportowcy oraz para prezydencka. Zwycięzca rajdu Dakar Rafał Sonik wygłosił piękne przesłanie o polskiej „Solidarności” oraz odzyskaniu wolności przez Polskę oraz o pracy „u podstaw”, która przyniosła zarówno jemu, jak i Polsce sukces.

Konwencja była okazją do krótkich rozmów z politykami m.in. z ministrem Tomaszem Siemoniakiem oraz ministrem spraw zagranicznych Grzegorzem Schetyną o Gołdapi i kontekście naszego przygranicznego położenia na tle konfliktu rosyjsko-ukraińskiego. (Red. PO Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły

22 komentarzy do “Gołdapianie na konwencji w Warszawie

 1. „- Miał być liberalizm Panie Prezydencie.
  – Jest dobrze.”

  Gołdap, 9 listopada 2012 r.

 2. [1]

  Biegaja po sali probujac sobie zrobic fotke z kims znanym. ZALOSNE. Na to stac tylko tych politykow – amatorow.

  1. xyz

   Zachowanie godne błaznów króla Jegomości a nie” pierwszego garnituru gołdapskiej po”

 3. Gołdapianin

  O mało co nie zwymiotowałem.
  Moglibyście przy okazji zapytać swoich ludzi ,kiedy wreszcie poznamy wyniki wyborów samorządowych. Bo na stronach PKW ich jeszcze nie ma.

  Wstyd mi za was !

 4. xyz

  Ile kosztuje zdjęcie z b.ministrem finansów z Bydgoszcza ?

 5. Sędzia Dred

  STRACH – to jest najbardziej widoczny element „kampanii”Komorowskiego , a doskonale zdają sobie sprawę z konsekwencji utraty monopolu, po latach afer , kłamstw i poniżania Polski w świecie.
  Organizowanie kolejnych seansów nienawiści których efektem był mord w Łodzi, inicjowany przez Kopacz- zero wiarygodności- już ” nie chwyta” a nowych pomysłów ta mafijna ferajna – nie ma !
  Upadek Komorowskiego to tylko pierwszy element czyszczenia szamba z „elit” których poziom poznaliśmy z „Taśm Chamów”.

 6. dora

  Na tych fotach widać napasionych misiów. Rzeczywiście, dla nich Polska nie potrzebuje zmian. Im się powiodło, oni przy korytku. Demokracja wg nich to tylko oni u władzy. Raz zdobytej władzy nigdy nie oddadzą. Ale może już im byłoby dosyć. Czas na porządkowanie Polski?…Powygarniać te afery spod dywanu?…

 7. Anonim

  „Konwencja była okazją do krótkich rozmów z politykami m.in. z ministrem Tomaszem Siemoniakiem oraz ministrem spraw zagranicznych Grzegorzem Schetyną o Gołdapi i kontekście naszego przygranicznego położenia na tle konfliktu rosyjsko-ukraińskiego”.
  NO i co załatwiliście Gołdapskie „LISY” ?????????? … oprócz paru zdjęć do rodzinnego albumu. Na starość jak znalazł. Pokazując zdjęcia wnukom bajki będą opowiadać…
  Wasze osiągnięcia.
  – podwyższyliście wiek emerytalny ( kobietom o 7 lat)
  – zabraliście przywileje emerytalne

 8. pit

  PAN K . W UBIEGŁYM ROKU POPIERAŁ SLD ROBIŁ FOTKI Z PANEM TAMTEJ PARTII DZIŚ POPIERA GAJOWEGO,TRAGEDIA

 9. smutny

  Brak na to słów. Chociaż właściwie Czy ci ludzie są winni że mają tak niskie IQ…?

 10. patrząc z oddali ...

  I co się oburzacie. Sami ich wybraliście. Choć z drugiej strony jestem pewien, że każdy z tych oburzonych, gdyby został wybrany, zachowywałby się identycznie.

 11. romeczek

  goldapskim platformersom tez zyje sie lepiej patrzac na pyzate lica i pelne maliny to chyba skapnelo z korytka to i owo

 12. Yo

  Oj Wy zazdrośniki przynajmniej jeżdżą i popierają to w co wierzą. A Pisiory co ??? Był autokar i co ?? Tłumy pewnie były !! TAAAKKK… eh Wy. Na koniec powiem tylko tyle, że nie jestem za PO i nie jestem za PIS. Jestem za a nawet przeciw i nie mam beretu. Wierzę w to co wierzę. Ale tu widzę anonimowi przeciwnicy PO o równie okrągłych buziach, przecież się nie ujawnią, prowadzą natarcie. Błehehehe

 13. yeahdoYo

  Też cwaniaczku bez beretu się nie ujawniasz,nawet nie wiadomo w co wierzysz.Błehehehe. Natarcia nie prowadzisz,bo argumentów brak.Taki ślepy gapa.Ehhhehe,przydałoby się,żeby cwany gapa chociaż.Błehehe

 14. dora

  Właśnie przed chwilą obejrzałam Ekspres Reporterów. Trzy reportaże i wszystkie obnażające słabość państwa, które staje w kontrze do uczciwego obywatela. w Eurobanku ukradziono ludziom pieniądze z kont internetowych(100 tys.47 tysięcy, 22 tys – 30 osobom, jednej pani nawet pożyczkę wziętą w tym banku, sama wychowuje dwójkę dzieci i grozi jej komornik i eksmisja) Bank wie gdzie te pieniądze zostały przelane, ale nie jest w stanie ich odzyskać, jest bezradny…Drugi reportaż: pijany koparkowy spowodował wypadek, jest ofiara śmiertelna, sprawca ucieka z miejsca zdarzenia(krew badają po 16 godz.. Tu przybywa właściciel koparki, udziela pomocy, wzywa karetkę i zostaje oskarżony o spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym…i siedzi już rok i nie ma nadziei, że go wypuszczą, bo gołym okiem widać, że jest niewinny, ale ktoś musi siedzieć…Inny reportaż: młodzi kupują mieszkanie, ale nie mając doświadczenia wynajmują pośrednika nieruchomości, by zbadał czy mieszkanie jest wolne od wszelkich roszczeń. Stwierdza, że tak, notariusz potwierdza. Dokonują transakcji i po roku okazuje się, że przy sprzedaży pominięto współwłaścicielkę, która sądownie uchyliła akt sprzedaży. Młodym pozostał kredyt do spłacenia i brak mieszkania. Odsądzili pieniądze, ale są nie do odzyskania, bo już ich nie ma. On wyjechał za granicę, by odpracować dług… To się w głowie nie mieści..W ciągu tych 8 lat panowania PO państwo rozlazło się kompletnie. Nikt za nic nie odpowiada.U nas można orżnąć obywatela w majestacie prawa i nie ma odpowiedzialnych. Nasze państwo jest w rozsypce, tak jak mówił minister Sienkiewicz: ch…, d… i kamieni kupa. Oni sami najlepiej wiedzą do czego doprowadzili! Wcale się nie dziwię, że młodzi uciekają z Polski. Tu nie ma czego szukać. Za 1200 zł na rękę bez własnego mieszkania nigdy nie założy rodziny, tym bardziej nie może pozwolić sobie na dziecko. Nie trzeba patrzeć jak się powodzi tym na świeczniku, bo widzimy, ale nam zwykłym, szarym ludziom bez układów, a takim tu życia nie ma.

 15. Jaro

  Właściwie to szkoda „śliny” ( a właściwie bajtów) na udział w tak konstruktywnych komentarzach do kilku zdjęć z konwencji, gdzie byli i politycy, i sportowcy, i artyści, i inni, którzy swą obecnością wyrażają poparcie dla Bronisława Komorowskiego a wpływ na politykę rządu taki jak reszta obywateli czyli my. Ale jest to powód do „wyżycia się” , pozbycia frustracji i zwykłego chamstwa dla tych, którym łatwiej robić właśnie coś takiego, niż spróbować uczynić coś w ramach zorganizowanego ruchu społecznego.

 16. xyz

  Panie Jaro ,skoro jest pan inteligentnym społecznikiem i zwolennikiem ruchu sprobowania uczynić coś,to ja się pytam co to ma być to „coś” Pytam dlatego ,iż być może przyłącze się do tego towarzystwa.Ale nie kupuję kota w worku,ponieważ nie ze wszystkimi jest mnie po drodze.Wiele twarzy ze zdjęć rownież jest niegodnych zaufania.
  Chamstwo do polityki zostalo wprowadzone póżną jesienią 2007 i szerzy się nagminnie. To nie doły miały na to decydujący wpływ.

 17. vito

  Panie Jaro. Ruch społeczny zebrał 2,5 miliona podpisów ws. referendum wieku emerytalnego? I co ? Do kosza! W obronie lasów państwowych zebrano ponad dwa miliony podpisów. I co? Do kosza! W obronie obowiązku dla sześciolatków też zdaje się 1800 000 podpisów. I co? Do kosza! Wie Pan co może sobie zrobić ruch społeczny? W kieszeni pokazać figę. Co może mrówka zrobić słoniowi? Być co najwyżej śmieszna. Nawet w proteście górników przeciwko nim użyto gumowych kul! A zawsze można powiedzieć, że to byli kibole. I co? I nic!! Nikt nawet nie docieka jak można było to zrobić?
  Tyle może ruch społeczny.

 18. Jaro

  Panie xyz nie wypowiadam się co do zaufania wobec osób których nie znam, co do kota w worku – uważam, że nic prostszego jak zapytać którąkolwiek z osób tym się zajmujących – jak widać na zdjęciach te osoby nie ukrywają się. Nie wiem jaki wpływ mamy na cokolwiek związanego z polityką, ale wiem, że robią to Ludzie – więc można.
  Panie vito – przy takim podejściu do tematu nie warto robić nic – ale wtedy nie mamy najmniejszego prawa do rozliczania tych którzy coś próbują. Jeżeli ma pan konstruktywny pomysł na osiągnięcie powszechnie akceptowalnych celów, to czemu pan tego nie robi?

 19. „Panie vito – przy takim podejściu do tematu nie warto robić nic – ale wtedy nie mamy najmniejszego prawa do rozliczania tych którzy coś próbują.”

  Otóż mamy takie prawo bo jesteśmy obywatelami. Ponadto np. jako radni bierzemy diety z pieniędzy publicznych, i mamy prawo być oceniani.

 20. vito

  Panie Jaro… Czego pan ode mnie oczekuje, co mam zrobić? Podałem przykłady tych, którzy chcieli się czuć obywatelami tego kraju? Zostali zmieleni i wypluci. A ci, którzy mają robić za grubą kasę, niech nie „próbują”, tylko niech robią, po to ich wybraliśmy. Siedzą na stołkach i wszystko co zrobią bije w nas: w dostępie do lekarzy, leków, szkół, wprowadzają nowe podatki, wydłużyli nam wiek do emerytury, choć pracy i tak nie ma, a jak nawet jest to za głodowe stawki…Kto to doczeka w głodzie do 67 roku życia? I według Pana nie mamy prawa rozliczać…To kto my w końcu jesteśmy? Murzynami w środku Europy, rynkiem zbytu zachodniej nadprodukcji, tanią siłą roboczą, mięsem armatnim? Nie mamy prawa rozliczać? Pan raczy żartować! Panie Jaro, a co pan zrobił? Ci z fotografii robią wiele dla siebie. A to co zrobili dla nas, lepiej niechby nie robili. Bo zrobili samo zło. Już nic nie zostało do sprzedania, może jeszcze tylko ziemię (już niedługo, od 2016 r.), bo nas już chyba sprzedali. Pan Olechowski raczył się wypowiedzieć, że jak wojna to trzeba uciekać do Australii…On ma na bilet, a my dokąd?

 21. racja

  Żenada. Zdjęcie nr 24, 26, 30 – inteligencja bije z twarzy ;). Ci ludzie nie mają luster :).