Do Gołdapi zawitał „Bronkobus”

bronkobus_13W poniedziałek do Gołdapi zawitał „Bronkobus” m.in. z posłem Andrzejem Orzechowskim oraz senatorem Markiem Konopką. Gołdapscy „platformersi” przeprowadzili akcję zbierania podpisów na listy poparcia urzędującego prezydenta. Mimo tego, iż pod listami poparcia zebrano już (i złożono do Państwowej Komisji Wyborczej) 250 tys. podpisów to akcja trwa nadal.

Fot. Tadeusz Krzywicki i Jarosław Majstrowicz

 


Aktualności

Powiązane artykuły

14 komentarzy do “Do Gołdapi zawitał „Bronkobus”

 1. XYZ

  To gołdapska PO liczy tylko 12 członków.Tylu naliczyłem na zdjęciu. Szkoda paliwa.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Przeciw

  Podpisują ludzie jak leci!!!! Zero logiki, tylko później nie narzekajcie, że emerytura dopiero po 67 latkach, nawet nie wiadomo, czy coś zostanie na koncie w OFE po skoku przez Rząd na naszą kasę. A to, że Komorowski odrzucił projekt podniesienia kwoty wolnej od podatku, odrzucił wiele inicjatyw obywatelskich, często słusznych, wszak ten kraj jest dla ludzi, a nie dla polityków. O tym podpisując nie pamiętacie!!!!! Ale zaraz po wyborach będzie lament, zastanówcie się. W każdej firmie pracownik podlega ocenie, więc dlaczego nie oceniać P. Prezydenta ja jego nieudolne ostatnie pięć lat. To nie jest propaganda ze strony Pisu, tylko głos zdrowego rozsądku. Zastanówcie się kogo wybierzecie i dla kogo – dla Was czy dla nich.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. pit

  CUDNE ZDJĘCIA ,JESTEM POD WRAŻENIEM A JAKI TO TO AUTOBUS BAJKA

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. ton

  No tłumy, nieprzebrane tłumy…Żenada. A gdzie ochrona? To aż takie poparcie ma miłościwie panujący?…Ci, którzy zapowiadali, że pójdą się pośmiać, też zawiedli.
  16 Mercedesów ciekawe, wynajęte czy kupione, to też jeszcze ciekawostka. Przecież naprawdę ktoś nie ma zupełnie pomysłu na tę kampanię PO. Wcale się nie dziwię, że nikt nie przyszedł. Komu tu stawiać pytania? Ta cała kampania to jeden wielki kit i kpina za grubą kasę.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. tak

  nie przyjechał Bronek, bo wiecie gdzie ma nas… ja też nie poszedłem do jego ludzi,wysłałem stróża… niech popatrzy,pogada FACHOWO ….KONKRETNIE, oni przekażą refleksje dla Bronka, mój stróż mi, tak jak zapamiętają pozdrawiam i rozsądku życzę..

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. rKonkluzja

  Nieprzebrane tłumy, Marek jak Bronek w epicentrum uwagi. Autobus, liczne podpisy, iskrzące długopisy żarzą się płomieniem nadziei dla lepszej Polski, dla potężniejszej małej ojczyzny dzięki miłościwie nam panującym. Zdjęcia z ludźmi, uśmiechnięci mieszkańcy.

  Tylko fotografie niczym z łapanki na ZMP, zainteresowanie liche obustronnie, komórki w tabeli wyborczej niczym tabula rasa.

  Słowem: akcja perełka.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Wacław

   Zgodnie z SJP ,tabula rasa -pierwotny stan umysłu ludzkiego,pozbawionego wszelkiej wiedzy,która może być nabyta dopiero dzięki doświadczeniu.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 7. Pawlin

  hahahahahha ile chętnych hahahahhahha. Widać gdzie wszyscy mają takie akcje. Szary człowieku do roboty, żeby na górze była śmietanka do spicia.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 8. ochiach

  Towarzystwo wzajemnej adoracji,gratulacje.frekwencja znakomita

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 9. Radek

  PO z partii awangardy przeistoczyła się w partię obciachu. Wystarczy popatrzeć na te foty co to za nowoczesność, jaki rozmach i jaka ta ich kampania.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Wacław

   Platforma Obywatelska nigdy nie była i nie będzie partią awangardy. Czym była można się dowiedzieć na goglach ,po wpisaniu tematu – Skutki uboczne rządów Platformy Obywatelskiej. Czym jest aktualnie każdy widzi i odczuwa na własnej skórze.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 10. onyx2

  Czyli Komorowskiemu pozostają działacze gminni i sami swoi z powiatów spotykani na bigosie w strażackich remizach. Może jest też tak, że społeczeństwo jako całość wypluło ten projekt, pozbywa się go samo o tym nie wiedząc? Po prostu nagle ludzie gremialnie przechodzą na drugą stronę widząc bronkobusy i resztę ferajny. I nawet nikt im tego nie każe robić, coś się posypało i po zawodach. Pozostała im brutalistyczna ręczna robota albo mogą już ruszać na zbieranie grzybów. Ku pokrzepieniu https://www.youtube.com/watch?v=5S-zBFvhndc

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 11. Leo

  Co prawda trudno było oczekiwać tłumów w sytuacji gdy „bronkowóz” pojawił się w godzinach pracy i do tego w dzień powszedni, ale… rzeczywiście nasza gołdapska PO nie popracowała nad frekwencją. Oj, chyba źle się dzieje, bo to nie tylko u nas takie tłumy. Brać się do roboty bo przyjdzie Duda i wyduda!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 12. dron

  Całą para w gwizdek: PO, media, telewizje, służby specjalne wszystko postawione na nogi, by nie dopuścić PiSu do władzy, choć to niby demokracja: raz rządzą jedni, raz drudzy, zgodnie z wolą ludu. U nas nie. U nas tylko jedni. Jak w Rosji i na Białorusi. Nawet wybory skręcą( do dziś nie ma pełnych wyników z tych samorządowych, nie chcą przeliczyć głosów nieważnych, tylko je szybko zniszczyć!!), by nie oddać władzy. Rozgrzane sądy oddalają pozwy.
  Wszyscy wyszukują haków co by tu jeszcze na tego Dudę. Odgrzali SKOKI, by uderzyć w PiS i głównie w Dudę. Wczoraj Jacek Kurski w wywiadzie radiowym wskazał na pewną sprawę… Może okazać się, że broń użyta przeciwko oponentom może wypalić w niewłaściwą stronę…A Pan Prezydent jak wystąpi i przemówi to tylko wpadka za wpadką.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...