Casting ostatniej szansy. Półfinał już w sobotę

plik-casting-ostW najbliższy czwartek 26 marca 2015 roku odbędzie się Ostatni Casting do jubileuszowej 25 edycji Regionalnego Konkursu Piękności Miss Warmii i Mazur 2015. To już ostatnia szansa aby wziąć udział w prestiżowym konkursie.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie bezdzietne panny w wieku od 14 do 24 lat. Na casting prosimy zabrać dwuczęściowy strój kąpielowy, dowolną sukienkę koktajlową i buty na wysokim obcasie (szpilki). Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny!

Zostań najpiękniejszą Polką, wygraj samochód osobowy i przekonaj się jak spełniają się marzenia! Z okazji jubileuszowej 25. edycji konkursu Miss Warmii i Mazur na wszystkie finalistki czekają atrakcyjne nagrody.

Data i godzina ostatniego castingu:

26 marca 2015 r. (czwartek), godz. 16:00

Miejsce:

Klub Pracowników UWM „BACCALARIUM” (przy stołówce UWM)

ul. Romana Prawocheńskiego 4A

10-720 Olsztyn

Więcej informacji na stronie www.missmazur.eu.

 

PÓŁFINAŁ MISS WARMII I MAZUR 2015

polfinal-w-gw

W sobotę 23 marca 2015 roku w Galerii Warmińskiej w Olsztynie o godz. 10:00 odbędzie się Półfinał Miss Warmii i Mazur 2015. Tego dnia spośród wszystkich kandydatek, które przeszły pomyślnie castingi zostanie wyłoniona grupa Finalistek, która weźmie udział w przygotowaniach do Gali Finałowej Konkursu. Finał Regionalnego Konkursu Piękności odbędzie się 23 maja 2015 roku w Galerii Warmińskiej w Olsztynie.


Aktualności

Powiązane artykuły